Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi ideig tart feldolgoznia...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart feldolgoznia az első szakítást?

Figyelt kérdés
annyi sokszor becsapott engem az első szerelmem akinek neki adtam magamat, hogy nagyon sokszor hazudott nekem, nem tisztelt meg engem, nem becsült meg én meg persze őt igen, sőt lehet "túlságosan" is... és neki annyi barátja van össze vissza járkál meg minden, a barátai miatt is dobott el én meg ugye introvertalt vagyok eléggé én is szeretném hogy legyen annyi barátom de érzem fulladnek meg a sok emberben és kellemetlenül érezném magamat, nekem egy ember bőven elég ha van az életemben, főleg ha az a párom, én úgy teljes vagyok és olyan felkavaró számomra hogy akinek odaadtam, a barátait választotta helyettem bár elkell fogadni de fogalmam sincs hogyan törődjek bele, cuccait kidobtam sőt ami úgy volt vissza is adtam neki még amúgy tök boldog életem lenne meg minden de néha hiányzik, aztán van egy idezetes oldala ahova tesz ki sok mindent az aktuális állapotáról és látszik túllépett rajtam és úgy fáj mármint igen, fáj mert nekem sokat jelentett és én is neki voltam első a szexben és ő is nekem:(( és olyan szar, és nem tudom mit tegyek, ennek már 2 hónapja és fogalmam sincs mit tegyek hogy a gondolataim elmenjenek és törődjek bele hogy már lese szar.

2023. júl. 20. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Ismertem olyat, akinek egy hónap volt, az egyik barátom pedig 1 év elteltével sem tud túllépni.
2023. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg szocializálódni

Tanulj meg több lábon élni

Tanuld meg értékelni magad, mert ezek alapján nincs túl jó önértékelésed


Ha ezek megvannak, csak akkor kezdj el érdeklődni az ellentétes nem irányába. Ha ezt megelőzően kezdesz bele kapcsolatba, a lelki sérülések mindig vissza fognak köszönni

2023. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!