Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy éve ismerek lassan egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve ismerek lassan egy lányt, és még mindig nem bízik bennem, sőt, egy-egy ember aki ÁLLÍTJA, hogy ismer engem el tudja bizonytalanítani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemcsak, hogy elbizonytalanítja, konkrétan neki hisz. Mindeközben összejön pár nap ismertség után valakivel. Én nem értem ezt. Mit kellene még tennem? Úgy ismeri az életemet lassan már, mint egy nyitott könyvet, olyan dolgokat tettem érte, amit még barátnőkért sem szokás néha, és még mindig nem bízik bennem.
2023. júl. 21. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annyi agya van, mint egy tyúknak, nincs ezen mit gondolkodni. Én max azon gondolkoznék, hogy a többi kiírt kérdésed válaszait miért nem fogadtad meg azóta sem.
2023. júl. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, szenvedj tovább, látom, élvezed.
2023. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!