Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ennyire vonzóak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire vonzóak a "motros fiúk"?

Figyelt kérdés

Szerintem olyan aranyos ha valaki az. Nálam több esélyt is kaphat, mint mások. Nem tudom magamban sem a választ, hogy miért csak tetszenek :D


Ki van még ezzel így?



2023. júl. 23. 16:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
"Motoros"csávók, igen ezt is sikerült elrontanom
2023. júl. 23. 16:26
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Számomra taszítóak. Mondjuk egyszer volt egy pasim, akinek volt motorja, na hát jó nagy kretén is volt, menet közben derült ki, hogy tiszta elmebeteg.
2023. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek a motoros, valakinek a gitáros, valakinek a költő, valakinek a gyúros. Egyéni preferencia.
2023. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
*gyúrós, eh. Nekem például azok a lányok tetszenek, akik harcolnak.
2023. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért mert a külsőségeikkel, a viselkedésükkel azt az üzenetet közvetítik a külvilág felé, hogy egy erős, belevaló, vagány, a saját tulajdonát, az érdekeit megvédeni képes, konfliktushelyzetekben jól teljesítő személyiség az övék. A nők számára ezek vonzó tulajdonságok, hiszen azt ígérik, hogy az ilyen férfi képes megvédeni az asszonyát, a gyerekeit, sikeresen kiáll értük minden helyzetben, ha kell illetve az utódok hozzá hasonlóan életrevalóak lesznek.

Más kérdés, hogy ezek a tulajdonságok inkább pár száz évvel ezelőttig voltak igazán hasznosak, az iparosodó technikai civilizáció már más képességeket követel meg a sikeres férfitól.

Azt szokták mondani, hogy a nők egy "rosszfiútól" akanak gyereket, de azt szeretnék ha azt egy "jófiú" nevelné fel.

2023. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
25%
Ertelmes nő nem keveredik ezekkel a primitív joszagokkal.
2023. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hungarikum_202 ***** válasza:
65%
Hogy neked miért ennyire vonzóak, azt csak te tudhatod, mi nem.
2023. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vagány, belevaló, "badass" benyomást keltenek elsőre.
2023. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, én tuti nem akarnék azon izgulni, hogy a barátom mikor sérül meg...
2023. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%
Nem vonzóbbak, mint bárki más. Ellenben sok köztük a felelőtlen tuskó, akit le kéne pofozni a hülye motorjáról, mert életveszélyes, amit művel - TISZTELET a kivételeknek - de sajnos kevesebb a kivétel. Hány és hány hátul ülő lánynak kellett meghalnia a felelőtlen barátja miatt?
2023. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!