Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos de szerintem a barátnőm más fiúval kezdett el beszélgetni. Bekövették egymást instagramon és azóta szinte mindig elérhető a barátnőm, eddig ez nem így volt, és még az insta bioját is átírta hasonlóra mint amilyen a srácé. Tudom hogy a srácnak nincs barátnője, egy városba laknak, és ugyanaz a hobbijuk is. Hogy kérdezzek rá hogy valójában elkezdtek e beszélgetni vagy hogy most mi is van? Nem szeretném nagyon felkapni a vizet de azért most kívancsi lettem.
2023. júl. 24. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Légy egy kicsit férfi, állj ki derekasan és mondd meg, hogy te ezeket vetted észre, zavar téged a dolog és nyugtasson meg, hogy nem úgy van ahogy gondolod. Persze én egy sima "nincs amiért aggódnod" mondókába nem bíznék, szóval kérnék valami bizonyítékot is. Ha nincs amit rejtegetnie akkor simán megfogja mutatni, hogy nem is írogat a sráccal, ha pedig felkapja a vízet, hogy "mégis hogyan képzeled ezt?" meg "ennyire nem bízol bennem?" akkor mindketten tudjuk a választ.
2023. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek lassan kezdenék puhatolózni. Például megkérdezném, hogy honnan jött az ötlet az új insta bio-ra. Ha nem azt mondja, hogy a sráctól, akkor az már enyhén gyanús.
2023. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!