Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg ennyire egyszerű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire egyszerű néhány lány? Azt mondta, szeret, de egy nálam helyesebb srác rástartolt, és rögtön dobott?

Figyelt kérdés
Ráadásul fél éve együtt voltunk már, tényleg úgy tűnt, hogy szeret.
2023. júl. 25. 09:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű. Ebben a korban azért várható, hogy örökre szóló kapcsolatról lesz szó.

Lehet, hogy megunt. Ahogy jobban megismert, rájött, hogy annyira nem illetek össze.

Még az is lehet, hogy ez a fiú mindig is tetszett neki, csak azt hitte, hogy nem lesz köztük semmi.

És egyáltalán nem biztos, hogy azért dobott, mert a fiú külseje a jobb nálad. Bármi másban is vonzóbb lehet a számára.

2023. júl. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerik egymást durván három napja.
2023. júl. 25. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy kemény piac, ha valaki többet tud ajánlani nálad akkor,ha nincs néhány év mögöttetek, tovább fog állni és a jobbat fogja választani.


Ezért kell fejlődni és folyamatosan a legjobbadat hozni, nem szabad elkényelmesedni, ha összejössz egy csajjal, mert őt meg is kell tudni tartani.

2023. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, hogy próbálsz tanácsokat adni, de pont, hogy ő a passzív, jelenleg én vagyok az életében az, aki a legtöbbet tett érte, és mindig képes volt újat mutatni neki.
2023. júl. 25. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlen elég mindig, lehet új dologra vágyik, vagy csak szimplán beleunt a dologba.


Ha pedig ez a helyzet, akkor hiába az a sok dolog amit tettél érte.

Ha boldogtalan akkor menni fog.

2023. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett, hanem kihasznált. Zsebretette, amit kapott tőled, aztán szépen tovább állt.
2023. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
12-19 éves kor kozott kb a lanyoknak hetente meg tud tetszeni egy másik fiu.. ilyenek a tini érzelmek, kapcsolatok, szerelmek, nem lehet stabilitast elvarni.. persze tudom eossz, sokan atmentunk mar ezen ocskos , ne bankodj keres egy jo csajt ismerkedj, dugj(gumival) . Élvezd az életet.
2023. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2023. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!