Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondta a barátom, akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, akivel pár hete vagyunk együtt, hogy szokjak hozzá, hogy neki a karrierje mindig fontosabb lesz, mint én?

Figyelt kérdés
Ellehetünk, ha ideje engedi, de arra ne várjak, hogy értem akár csak egyetlen egy edzést kihagy, vagy akár csak megkockáztatja a késést. Ez azért elég rossz érzés, olyan, mintha csak szabadidejében szórakozgatna velem, de amúgy meg ne zavarjam...
2023. júl. 25. 14:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én is sportolok, de pl. néha edzésen videóhívást is csináltam neki, meg megkértem az edzőt, hogy elhozhatnám-e és elfogadta... De ő meg azt mondja, hogy ne írjak, ne keressem, majd utána, ha kedve van, akkor jöhetek.
2023. júl. 25. 14:16
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi a kérdés?

Hogy neked mit mondott, azt csak te tudhatod.

2023. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha így áll hozzá a dologhoz akkor hanyagolni kéne ezt az embert. Kivéve ha az önbecsülésed csekély.
2023. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ma már szakítasz vele!
2023. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök tisztességes, hogy nem álltat, frankóra megmondja, hogy te hol vagy a sorban. És számíts arra, hogy akkor még a barátokról nem beszélt, mert ugyebár azok is vannak.


Én nekem ez kevés lenne, ezért megköszönném az őszinteségét, és elköszönnék tőle - végleg.

2023. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

...mert jobb most, mint x idő önáltatás után csalódással, haraggal, miközben ő végig őszinte volt.


De ha te sem akarsz semmi komolyat, csak pl. alkalmi szexet, akkor akár simán lehet, csak érzelmi kötődés ne legyen. Viszont te már most látszik, hogy többet szeretnél.

2023. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a barátodnak ideje hozzászokni az egyedülléthez!

Ezzel a stílussal nem valószínű, hogy bárki megmarad mellette hosszabb távon. Bár szerintem neki pont ez a célja, mert nem is akar semmi hosszút és komolyat, csak legyen kit dugni azt jól van, kb. ennyit érsz neki te is.

2023. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Te meg mondd meg, hogy neki meg ideje hozzászokni, hogy egy normális kapcsolata se lesz így és ezzel a mondattal szakíts is vele.
2023. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az illető mit választ, az ő dolga, az ő felelőssége. Nyilván döntött. Lehet, hogy x év múlva majd mást akar, de most nem. Nyilván magától is tudja, hogy mennyi esélye van egy normális kapcsolatra ezzel a szöveggel, de tisztességesebb, ha elmondja, mintha nem, pláne, ha áltat.

Nem kell visszavágni, vedd méltósággal, és lépj túl rajta. Köszönd meg az őszinteségét, kívánj sok boldogságot neki, és kész. - Hacsak nem elég neked ez így.

2023. júl. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érthető ha valaki karrierre fokúszál, és legalább az tiszteletreméltó hogy közölte ezt veled.

De szerintem ha nagy a szerelem karrier ide vagy oda legalább 1 percet teremt magának az ember ha máshoz nem is, de dobni egy űzenetet, akár akkor amikor a budira megy.(lehet nem a legromantikusabb de a szándék a lényeg :D)

Nem tudom hány évesek vagytok, mikor lesz neki ideje lazulni, vagy a kapcsolatotok hogyan működik a maradék időben, de ha ez még hosszútávon folytatódik akkor sokat sérülhetsz még lelkileg. Én a kapcsolatból kilépést ajánlanám ezek alapján.

2023. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!