Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van deja vu érzésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van deja vu érzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy párom, akit nem olyan régóta ismerek és deja vu érzésem van vele kapcsolatban. Úgy érzem, mintha már régről ismerném őt. Sőt!

Úgy éreztem ezt meg is fogja kérdezni, hogy nekem van-e ilyen éreztem és abban a pillanatban, mikor ezt éreztem, meg is kérdezte. És elmondta, hogy ő is így érzi.

Mitől lehet ez?

Válaszokat előre is köszönöm.



2023. júl. 26. 00:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Éreztem helyett érzetem.
2023. júl. 26. 00:02
 2/8 Mendy98 ***** válasza:
100%

Ha hiszel az előző életben:

Szerintem azért mert előző életetekben már találkoztatok, esetleg együtt is voltatok.

2023. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valőszínűleg megtaláltad azt a párodat akivel előző életedben együtt voltál.
2023. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én (racionális emberként) ezt azzal magyaráznám, hogy léteznek hasonló emberek a világban, így bele tudsz futni olyan érzésekbe, hogy ezt már tapasztaltad korábban.
2023. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

#2 #3

Lehet, de a reinkarnációnál a lélek vándorol, vagyis hagyja el a porhüvelyt, hogy egy másikban újjászülethessen. Szóval a kérdezőnek a párja külsőre nem emiatt lehet ismerős. Max belső tulajdonságokra.

Ha még tovább akarunk menni és tényként kezeljük a párhuzamos univerzumok létezését, akkor ez már szóbajöhet.

2023. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mendy98 ***** válasza:
100%
Sokszor megesik, h hasonló testbe születnek újá és az új testekben a szemek szinte mindig hasonlóak.
2023. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem tudom, lehet hogy tényleg előző életemben ismertem őt és azért annyira ismerős. Ez talán a legésszerűbb magyarázat.
2023. júl. 26. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy dokumentumflm erről a "de ja vu" ról ahol tudományosan is megmagyarázzák a folyamatot ai valójában egy tévképzet, ami az agy memória és kémiai zavarának köszönhető.


Ha jól emlékszem kísérlettel már mesterségesen is elő tudják idézni ezt az érzést.

2023. aug. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!