Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék? Mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőm most lesz 16 éves, és eléggé tinédzser. Hirtelen haragú, gyakran veszekszik és belém köt szinte a semmiért. Tudom hogy ez idővel változni fog, és nagyon szeretem, személy szerint sok türelmem van, viszont elég nehéz őt kezelni! Mit tehetnék? Legyek még toleránsabb?


18/F



2023. júl. 26. 00:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

6, 8, 9.-nek adnék igazat én is.

Nekem megéri, mert egyébként nem egy rossz ember, csak nagyon tini. Tudjuk milyenek a tinik, majd kinövi

2023. júl. 26. 09:41
 12/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy kérdés. Óvóbácsi akarsz lenni még ki tudja meddig vagy egy barátnőt szeretnél? Sajnos be kell látnod, hogy ő még messze nem érte el azt az érzelmi intelligenciát, hogy képes legyen normálisan kezelni az emberi kapcsolatait. Ne feled, ő egy tini, tini aggyal, akitől nem várhatod, hogy egy csapásra olyan érett legyen, mint te 18 évesen, főleg, ha már eleve egy elkényeztetett, egoista kislánynak nevelték. Ha kötélből vannak az idegeid, akkor megpróbálhatod megváltoztatni, kivárni, amíg magától megváltozik, de a legjobb lenne, ha keresnél egy másik lányt.
2023. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!