Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exbarátnőm beleröhögött a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőm beleröhögött a képembe, hogy más miatt szakított velem, még mutogatta a képeket is, smárolós, meg összebújós, meg hasonló, én találkoztam a havernőmmel, és készült egy közös kép, és elkezdett hisztériázni?

Figyelt kérdés

Hogy én sosem szerettem, ennyire szerettem, hogy rögtön ágyba bújtam egy csajjal, aki amúgy rondább, mint ő, meg hasonló...


Én széttártam a kezem, és röhögtem, mert komikus volt az egész. Ezt most miért csinálta? Visszanyalt a fagyi?


2023. júl. 26. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
A poén, hogy semmi, de semmi nem történt közöttünk, csak ittunk, mert annyira készen voltam már exem miatt.
2023. júl. 26. 18:37
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nárcisztikus az ex barátnőd, nem kell vele foglalkozni, pláne komolyan venni. Örülj, hogy megszabadultál tőle! Alapból azt mondom, hogy szépen kell szakítani, legyen uriember a férfi (még ha fiatal is) és a nő is viselkedjen. Ne tapossanak egymásba. De ha ő kezdte, akkor megérdemelte a leckét.


Ő szándékosan akart fájdalmat okozva szakítani, pont azért, mert nárcisztikus. Erre nincs racionális magyarázat, úgy tudod megvédeni magad a helyzettől, ha figyelmen kívül hagyod.

2023. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel az elmebeteg csával, inkább örülj, hogy megszabadultál tőle.
2023. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na jólvan, én meg azt hittem, hogy csak az én ismerősi körömben vannak ilyen "lények"
2023. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emocionális intelligencia nem éppen a plafont verdesi :D A legjobb amit tehetsz, örülsz hogy megszabadultál tőle.
2023. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam, nárcisztikus. Azt akarja, hogy az egész világ körülötte forogjon, lássa, hogy mennyire fontos stb., szenvedsz nélküle, és persze ő bármit megtehet. A te szenvedésed, neki öröm, de ha éled boldogan az életed, attól rosszul van. Tehát élj boldogan, és szard le. Nem kell mutogatni, mert még bosszúból beleártja magát, meg próbálja tönkre tenni.
2023. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi történt, hogy ő nagyon erősnek és kegyetlennek akarta mutatni magát (mondván, ő simán túllépett rajtad), csak aztán lehullt az álca.
2023. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25%
Egy újabb bizonyíték, hogy a lányok/nők nagyrésze arra jó, amire az iszlám hadználja őket.Főz, most, takarít, gyereket szül és ha megszólal lefejezik nyilvánosan.Erre jók másra nem!!!
2023. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!