Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vele vagy nélküle inkább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle inkább?

Figyelt kérdés

Tegnap megtaláltam a párom keresési előzményei közt az exét.

Ideges lettem. Az elején még tagadta hogy nézegette de végül bevalotta hogy igen mert az egyik régi osztálytársával jött össze és zavarta...


Nekem ebből full az esik le hogy nem tette túl magát az exén. Azonnal szakítani akartam de azóta irkál és hívogat hogy higyjem el hogy ő már nem szerelmes az exébe.


2023. júl. 27. 10:16
A kérdező szavazást indított:
Szakíts. Én ilyen miatt szakítanék
Ne szakíts. Én emiatt nem szakítanék
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Menekülés vagyon, de nagyon gyorsan. Minek megy bele az ember akármibe is ha nincs túl az előzőn? Nonsense
2023. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Úristen megnézte az exét. Nem mintha összejönne vele megint...
2023. júl. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ők mikor szakítottak és ti mióta vagytok együtt? Ha ideges lettél és ennyire túlreagálsz egy semmit, ott komoly bizalmi és önbizalmi gondok vannak részedről.
2023. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az idegesít hogy ideges lett amiatt mert az exének új párja lett
2023. júl. 27. 11:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj légyszíves. Mikor szakítottak és ti mióta vagytok együtt?
2023. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok. Gyerekek ne szórakozzunk már… mi az hogy egy kapcsolatban lévő embert zavar, ha összejön az exe mással?


Most komolyan ezt kellene elnéznie a kérdezőnek?


Ne hallgass rájuk, akármennyire is pontoznak le engem!


Ez nem normális viselkedés, veled kellene foglalkoznia, nem az exével, az meg hogy zavarja hogy mással van és ezt nyiltan el is mondja neked az mindennek a legalja.

2023. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miután szakítottak ismerkedtünk meg kb 1 hónapra rá. És 4 hónapja vagyunk egyutt
2023. júl. 27. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

#7 akkor nem csoda, hogy nincs túl az exén.

Én szakítanék. Nem azért, mert megnézte. Pont nem érdekel, nézegesse. Vagy ha jóba vannak beszélgessenek. DE! Ne titkolja. Nekem is van olyan exem, akivel 10+ éve voltam együtt mégis találkozunk. Párom ismeri, tudja mi volt köztünk (komolytalan diákszerelem fagyizással kb) mégis elmondom neki, hogy talizunk vagy dumálunk. Ő ugyanez, elmondja ha szökőévente ráír az exe.

De ha titkolja bajok vannak. Ha meg még féltékeny is lesz akkor nem melletted van a helye. Heverje ki a szakítást és ha készen áll másik kapcsolatra vágjon bele.

2023. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
Egyáltalán a párod engedélyt adott, hogy nézegesd a keresési előzményeit?
2023. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ha ránéz az exére nem gond, az ha zavarja hogy valaki olyannal jött össze akit ismert, szintén nem gond. Az ha hazudik neked az már gond.

Ami viszont szintén gond az az hogyha te a tudta nélkül átnézed az előzményeit stb. Az komoly bizalmi problémákra utal.

Kerdésre valaszolva nem szakítanék vele, ha többet nem hazudik.

2023. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!