Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Svéd asztalt csinált a kapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svéd asztalt csinált a kapcsolatunkból és mindenkinek mindent elmondott, hogyan kéne ezt kezeljem? hogyan reagáljak dolgokra?

Figyelt kérdés

volt az első barátom, fél évig voltunk együtt, májusban szakitottam vele( 2honapja) és az alatt megcsalt, nem tisztelt, nem becsült meg, kijatszott, letagadott, hazudott sokat nekem, de vele vesztettem el én hülye, mert eleinte lehozta nekem a csillagoseget is konkrétan, annyira kedves volt és elvakitott. ő 19 éves én 16.

miután szakitottunk (hála az égnek) mindenkinek kiteregett, hogy én mit csináltam neki hogyan csináltam neki stb

elmondtam neki a gyenge pontom (az az hogy hamar a szívemre veszek dolgokat és rosszul tudnak esni a szavak) és használja a kapcsolat után IS ellenem, hogy hozzám dob szavakat amik igazságtalanok és már nem bírom, hagyjon engem békén, nem tudom meddig fog ez még tartani, de Romániában feljelenteni sem tudom, hogy "megerőszakolt" mert ilyenre is volt példa, de csak akkor tudom ilyennel ha 16 évesnél kissebb lennék és ő 5 évvel nagyobb lenne. én miért nem mocskolom, nem hazudok róla, ha egy barátomat ő felhivja én hagyom beszéljenek, nem érdekel, én sosem ártottam neki és nem értem kapcsolat után miért teregetett ki mindenkinek, az utcára sem merek kimenni

mit tegyek (kérlek ne halmozzatok össze ezekkel, hogy "megérdemled mert gyorsan odaadtad magadat" már megkaptam ezek és társait)



2023. júl. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Amit csinál az undorító és hidd el hogy ezt mások is látják. Ne tegyél semmit lejáratja ő saját magát.
2023. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én rálépnék a libanyomorítójára. Ha érted mire gondolok.
2023. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
kacsanyomorító az he.
2023. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet, ne foglalkozz vele, hagyd csinálja, ne mondj rá semmit aztán az emberek egy idő után látni fogják hogy mekkora undorító gerinctelen féreg az ilyen. Talán még rosszabbat is fog kapni ezután mint amit hozzád vágtak.
2023. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én letiltanám mindenhol, élőben kerülném, illetve szólnék a szüleimnek, hogy beszéljenek vele, ha úgy adódik.
2023. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
letiltottam mindehol kerülöm stb de nem szeretném, hogy az legyen hogy "miatta nem tudok élni" vagy "megállt az élet hogy ő létezik" meg ezek a dolgok, szüleimnek szóltam, beszélni is akarnak vele, csak eléggé pofátlan egyszer az anyukámat szembe röhögte s majdnem felis lökte aztán elfutott a barom:) anyum vissza kiabált de már messze volt
2023. júl. 28. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a megerőszakolás szerintem Romániában sincs korhoz kötve, csak ugye a jogérványesítés az, ami kérdéses lehet. Ehhez írj ki egy kérdést a jogi kategóriába, ha komolyan gondolod. Létezik távoltartási végzés is, amiben szintén nem ebben a kategóriában tudsz segítséget kérni. Illetve a jó hírnévhez való jog is alapvető emberi jog, nem rágalmazhat mindenfélével nyilvánosan. Igazából annyi, hogy idő és pénz.


Ha jogilag nem álltak helyt az igényeid, akkor is előrébb vagy, mert legalább születik jegyzőkönyv a korábban történtekről. Ha később sem hagy békén, legalább lesz mire hivatkozni. Meg szerintem a fiúnak is jót tenne, ha kapn a egy kis törődést a hatalmi szervektől.

2023. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!