Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 1. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jólesik, csak ne nyálazz össze nagyon semmit, és a fogaiddal se kapkodj, nem vagy kutya!
2023. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én is sokat stresszeltem ezen, aztán pár napja megvolt az első csókom. Ne izgulj, minden jön magától.
2023. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Daniel Prime válasza:
Csatlakozom a ketteshez.
2023. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! En is nagyon feltem az elso elott, nem tudtam hogy hogyan kell vajon jol fogom-e csinalni ilyenek, ez teljesen normalis:) A legfontosabb szerintem hogy ne parazz ra ez magatol fog jonni. Teljesen termeszetes lesz es ha az elso nem is lesz eleted legjobb elmenye bele fogsz jonni, plane ha a partnered tapasztaltabb az is sokat segit :)
2023. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Összetapasztjátok a szátokat, átdugjátok a nyelveteket, aztán elkezditek forgatni mint az őrült.


Ja, amúgy no para. Menni fog magától, ösztönösen mint mindenkinek.

2023. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem az elsőtől.

Végül nem lett olyan nagy vagy vészes dolog. Csak a kezedet ne lógasd magad mellett mint egy idióta, ahogy én is csináltam 😅

2023. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Megmutassam?
2023. aug. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!