Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18/L vagyok , 1 hónapos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L vagyok , 1 hónapos kapcsolatban, kétszer lefeküdtünk már, kihasznàl?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap eljött a srác és haza kellett mennie éjfél előtt a szüleim miatt, így nem volt időnk komolyabban belemenni a testi dolgokba aznap, és mikor ment el eléggé sértődöttnek tűnt , és utána is az volt üzenetben. És sokat ír olyanokat hogy meg kívánt meg stb, sztetek csak kihasznál?
2023. aug. 1. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered ot - bar egy honap alatt ketlem. Elotte ismertetek mar egymast?


Sztem semmi gond nincs abbol, hogy kivan teged. Ez termeszetes. Beszeljetek meg.

2023. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
XD
2023. aug. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Kapcsolatban vagytok és csak kétszer?


Cölibátust fogadtatok vagy mi?


Amikor én exemet visszacsaltam, mert sosem "ért rám" már két hónapja akkor három héten át a másik lánnyal naponta kétszer baxtunk, és többször együtt is aludtunk!


Csakhát aztán felébredt a hülye lelkiismeretem, de minek!


Jobb lett volna egyszerűen váltani az új csajra!

2023. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

"így nem volt időnk komolyabban belemenni a testi dolgokba aznap, és mikor ment el eléggé sértődöttnek tűnt"



Csodálkozol? Verhette ki magának miután jól felpörgetted...


De ha már így álltok, hogy egyikőtöknek sincs se kocsija semmije, akkor miért nem mentek el egy fürdőbe vagy strandra?


Még az öltözőfülkébe is egyszerűbb "olcsón" dugni egy strandbelépő áráért, mint otthon feszengeni, mellesleg vannak erre olcsó szállodák akár egy napra is hétvégente, vagy ha tényleg ingyen akarjátok megúszni akkor vár a természet lágy öle, csak vigyetek kullancsriasztót!

2023. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Szokták mondani, ha valaki bele kostól a jóba...

Mielőtt egy srác lefeküdne egy lánnyal akkor is kívánja őt. Persze ez lehet érzelem mentes vagy valóban szeretheti is.

Viszont, ha egyszer megtörtént a dolog, akkor mindig szeretné ezt csinálni, hiszen elhárultak bizonyos akadályok és szabad a pálya. Férfiakat a vágyaik irányítják, ami akár önzőnek is tűnhet és kihasználásnak látható. Van egy mondás ami az elégedet férfire mondanak. "Teli has, üres zacsi". Mivel feltehetően a barátod fiatal, így az üres zacsi a lényeg. Nem lesz "durcás", ha megvan a vágya. A kapcsolatokban sokszor a másikra jogot formálnak és kisajátítani akarják. Az meg, hogy Téged kihasznál-e vagy sem, esetleg részben, neked kellene érezned. A kihasználásnak vannak jelei!

2023. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Férfiakat a vágyaik irányítják, ami akár önzőnek is tűnhet és kihasználásnak látható. Van egy mondás ami az elégedet férfire mondanak. "Teli has, üres zacsi"."


Ez amit ide böfögtél nem a férfiakra vonatkozik, hanem a hímnemű állatokra akik férfinak hiszik magukat.


Ha a srác azért durcáskodik mert nem kapott p*nát, az tökéletesen mutatja azt, hogy kisfiú szinten van. Magyarán egy kis p*cs.

2023. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban alapvető hogy a két fél szexelni szeretne egymással.

Ha valamiért viszolyogsz a szextől, akkor el kéne gondolkodni hogy miért. Nem vonzódsz a sráchoz? Vagy az eddigi két aktust során balfasz volt a srác és nem élvezted? Vagy... mi?

Mindenesetre elég gyökér lehet a srác, ha e miatt bedurcázik.

2023. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon nyilvan ilyenek fognak történni.. Ezért szoktak azt mondani hogy a fiatal szerelem inkább csak nemi vágy.
2023. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Én ismerek egy 14 éves lányt. Találkozott egy 15 évessel. Már az első alkalommal lefeküdtek.
2023. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kilences válasza nem jelenti azt hogy normalis
2023. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!