Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én nagyon félek, megkéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon félek, megkéne akadályozzam vagy hagyjam menjen, csinálja?

Figyelt kérdés
van exem, 2 hónapja szakítottunk... én sok új embert ismertem meg még én igazából jól vagyok, nincsen ezzel baj mert tudom hogy mellette szenvedtem és tudom hogyha mellette lettem volna akkor vert is volna engem mert már emelte rám a kezét meg a hangját... megis csalt, leis alázott, hazudott is meg megbecsülni egyáltalán, tisztelni engem egyáltalán... kihasznált magyarán, nekem első barátom volt és vele vesztettem el... ugye eleinte a szép jó duma, megvolt a csaj aztán csinált velem úgy ahogy akart... aztán miután szakítottunk mostanában sok embertől hallom hogy... látták és szétvan csúszva, levan fogyva, az arca megváltozott, úgy néz ki mint egy drogos... borzasztó sokat iszik kb mindennap részeg, drogozik durván és mindenki elhagyta őt aki normálisabb, csak azok az utolsó drogosok maradtak vele... mellettem ugye nem drogozott, ivott ritkán nagyon, még cigizni is alig cigizett, megfékeztem konkrétan őt, de miután szakitottunk csak ezeket csinálja... rairtam egy barátjára hogy légyszives ügyeljen rá de letagadta, azt írta hogy "az emberek hazudnak, most hétvégén is tervünk van, megyunk inni" nem tudom, higyjem el? vagy hagyjam a fenébe és élje az életét (lehet tudni pár hónappal ez előtt egy lány közeli ismerősünk így halt meg... eleinte elhagyták őt sokan, egy nap sokat ivott és bedrogozott és felakasztotta magát félek ez történik vele, mert mondta hogy "hogyha engem elhagysz akkor lehet tudd, hogy úgy fogom végezni mint Xy pár hét elteltével")

#drog #megfékeztem #hibásfél
2023. aug. 1. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi zsarolás. És ne haragudj, de mocskosul bánt veled, szóval nehogy már te érezd rosszul magad.
2023. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia csajszi!

Neked ehhez már semmi közöd!

Tényleg, engedd el!

Ne hagyd, hogy maniupuláljon és lelkiismeretkérdést csinalj belőle!

Mindenki úgy bassza el az életet, ahogy akarja!

Nem érdemel meg teged!

2023. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
próbálom elengedni, caak egyszerűen nem akarom, hogy baja essen, őszintén aggódok érte, hogy ne legyen baja, de okozta magának... nagyon szerettem őt és én voltam neki az első szerelme/első barátnő/első szex úgy mint nekem ő
2023. aug. 2. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez messze nem volt párkapcsolat, hiába is akarod annak nevezni. Aminek meg lehetne nevezni, az pedig nem indokolja az efféle törődést a nexus megszűnése után.

Te miért nem lépsz tovább, mi akadályoz ebben? Valamit nem mondasz el, ami lehet, épp ebben a szituban a lényeg lenne... A miértet?

2023. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyugi 4-es... nem hiányzik a fasza, alapból sem ez a kérdés , hogy mi számít kapcsolatnak vagy mi nem az a lényeg, hogy nem tudom mit csináljak, mivel nagyon szerettem és pont ebből menekitettem még ki akkor, félek tényleg félek, hogy baja lesz, komolyabb és nem tudom megérné-e hogy segitsek,mert 4-es kepzeld csakúgy 7 hónap után nem hiszem nyúl az ember a droghoz vagy a kemény piáláshoz, egyáltalán volt már kapcsolatod ami így végződött? szerintem akkor nem, köszönöm a többi válasz adónak, hogy azt mondjátok, hogy ne csináljak semmit mert manipulál... fogalmam sincs, akkor inkább csak hagyom... reménykedem a jóban, hogy ne legyen vele baj.
2023. aug. 2. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben szoktam javasolni a letiltást, mert egy kedves ember sajnos hajlamos addig rágódni ezen, ameddig egy ilyen szemét el nem éri a célját az érzelmi zsarolással. Előbb a te életedet keserítette meg, most a sajátját, az utóbbi már nem a te ügyed.
2023. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem hogy aggódsz érte, mert ő volt az első barátod, szerelmes voltál belé.

De amilyen szinten bántott, szerintem szakíts meg minden kapcsolatot vele, tényleg egyáltalán nem a te felelőséged hogy mi történik vele.


Még ha meg is próbálnád hogy jobban érezze magát, akkor sem segítene neki sem meg persze neked sem. Nem tudod ebből a helyzetből kihozni, ezért kerüld el, mert nem csak időpazarlás lenne, hanem neked is káros.

2023. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!