Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » De ezt direkt csinálja velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De ezt direkt csinálja velem ez a srác?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy ennek a srácnak az anyjával is jóba vagyok, olyan szinte mint az anyám és hát így keveredek nèha össze a sráccal is. Miatta már egyszer megcsaltam a párom is (az akkorit) de nem csak ez volt...náluk egy buliban le feküdtem vele. Csókolozunk néha ilyesmi.


A lényeg annyi hogy full az esetem imádok vele lenni, beszélgetni meg főleg...nagyon értelmes is, izmos magas stb.


De soha nem tudja mit akarok (pedig teljesen rgy értelmű dolog) hogy vele lennék. De itt agyilag vagy én nem tudom mi ez nála , folyton le blokkol (neki nem kell senki, én nem mert hisztis vagyok, meg olyan dolgokat akarok ami nem is létezik) ilyen kifogásai vannak, meg hogy ő egyedül szeret lenni.


Én általában össze jövök valakivel. És mindig de kivétel nélkül akkor akar ő is velem valami komolyat amikor van valakim. Utoljára konkrétan hibáztatott hogy én mindenkivel össze kell ám hogy jöjjek...úgy felb.ott hogy nem igaz, Amikor randira hívtam múltkor el sem jött, meg ilyenek..de én azért legyek ott neki mindig amikor kellek. Teljesen le szarnám már..de hogy így jasztik velem valami furcsa érzést alakított ki bennem felé,vagy ha nem is játszik én nem tudom mit csinál. Most is van valakim és persze át hívott megint egy házibuliba hozzájuk és én már nem tudom mit csináljak...elég szar a mostani kapcsolatom is, de nem akarom hagyni ezt..de mi ez az egész?


2023. aug. 8. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó neki, hogy van egy puncija, amit bármikor kihasználhat, ennyi az egész. Csak hát ha összejössz valakivel, akkor nem dughat veled, így rájátszik arra, hogy mindig is voltak érzelmeid felé. Addig használ, ameddig lehet.
2023. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert tudja hogy igy is ugyis lefekudnel vele.

Az a gaz, hogy parkapcsolat mellett megis gondolsz ra, akinek ugyse nem kellesz….

2023. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Az első válaszoló leírta ami bennem is megfogalmazódott. Teljesen igaza van. Eszköz vagy amit szívesen használ.
2023. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdező sem egy pozitív karakter a történetben, hiszen a nyílvánvaló érzelmei ellenére simán belemegy egy kapcsolatba mással, hogy aztán a srác füttyentésére megcsalja őt. Komolyan ez a mai fiatalság?
2023. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!