Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ehhez milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ehhez milyen elemi gonoszság kell? Haveromat megcsalta a csaja, és öngyilkossági kísérlete volt, aztán még durvább?

Figyelt kérdés
Mikor túl volt az életveszélyen, első dolga volt a csajt felkeresni, majd erre a csaj egy smárolós képet küldött a sráccal, akivel megcsalta? Haverom őrülten szerette, szóval nem érdemelte ezt meg.
2023. aug. 16. 01:14
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
De nagyon elsiklotok afelett, hogy ez bizony kőkemény bűncselekmény, amit a csaj és az új palija csinált, ugyanis ők buzdították arra, hogy ölje meg magát, tevőlegesen. Btk 162.
2023. aug. 16. 20:50
 22/29 anonim ***** válasza:
44%

HOL buzdították arra, hogy ölje meg magát???

Ha egy EXnek valaki mutat egy képet, ahol az ÚJ barátjával van, az nem ez a kategória!


A haverod elmebeteg, de te is, ha azt hiszed, neki van igaza!

2023. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

"Dehogy mondta, hogy vége, eltűnt a csaj, haverom még a rendőrségen is kereste, aztán kiderült, hogy valami fószerrel khúrogat a Balaton partján, és együtt röhögtek a haverom képébe, és nyíltan mondták hogy mekkora pancser, lúzer és nyírja ki magát nyugodtan."


Ott van, leírtam.

2023. aug. 16. 21:09
 24/29 A kérdező kommentje:
Sajnos - ilyen a világ.
2023. aug. 16. 21:52
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
#23 "nyírja ki magát nyugodtan" - Nem hinném, hogy ez buzdítás lenne, de ha az is, nincs rá bizonyíték.
2023. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

En megertem a haverod. En is megakartam olni magam mert elhagyott a szerelmem, nem ennyire durva modon de hasonlokeppen.


Nekem az segitett hogy tudatositottam a helyzetet es antidepreszanst szedtem. Rajottem, hogy igazabol nyertem azzal hogy elhagyott ez a lany. Nyilvan erzelmileg ettol nem engedtem el, de mar elindultam azon a palyan hogy eltudjam idovel engedni. A haverodnak is el kene jutnia erre a felismeresre, onnantol sokkal konnyebb lesz neki.

2023. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fél hibázott valamiben, de 1 szó mint 100, a haverodnak segítség kell szakembertől, és több figyelmet igényel. Amit a csaj csinált gusztustalan, ha ilyenre képes sosem szerette igazán.
2023. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

25

Akkor mi a buzdítás?

2023. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Majd a karma intézi
2023. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!