Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiúk hogy állnak a náluk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hogy állnak a náluk fiatalabb lányokhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves fiú ismerősöm és nekem nagyon bejön, de nem tudom mit gondolna. Ha valaki volt hasonló helyzetben az ne tartsa magában.


16l



2023. aug. 20. 23:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Alapjában véve nem a korkülönbséggel lenne gond, hanem ha már egy érettebb srácról van szó, ő lehet már 2-3 év múlva szeretne összeköltözni, családot alapítani, míg neked ekkor kezdődik az élet, egyetem, bulik.
2023. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
20 évesen nekem a 17 az abszolút minimum.
2023. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen korkülönbséggel max rövid ideig fog tartani
2023. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 vagyok de nekem simán beleférne.
2023. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Most lettem 21, nekem is nagyon tetszik egy 16 éves lány. Tavaly nyáron munkatársak voltunk diákmunkán, már akkor is tetszett a kiscsaj, de akkor még azt gondoltam túl fiatal hozzám. Nagyon emberfüggő, hogy mi lehet ennek a kimenetele. Ha az idősebb fiú nem akarja irányítani, manipulálni a fiatalabb lányt, akkor működhet a dolog szerintem. Nincs olyan nagy érettségbeni különbség még ezzel a korkülönbséggel. A fiúk inkább ilyen 24-25 éves koruk után kezdenek el "felnőttesedni" személyiségre és sokszor külsőre is, ahogy tapasztalom.
2023. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Még a 15-ös vagyok. Egyébként nyugodtan kezdeményezhetsz a fiúnál, ha van hozzá bátorságod. Nem hinném, hogy nem imponálna neki. Egyébként körbekérdeztem a barátaimat, rokonaimat, hogy mit gondolnának, ha udvarolnék 21 évesen a 16 éves lánynak, és mindegyikük azt mondta, hogy nincs vele gond, mindig is gyakori és elfogadott volt az ilyen. Magyarországon teljesen legális, és sok esetben a lány szülei is belemennek a dologba.
2023. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít más véleménye egyébként. Csak az számít, hogy ti ketten mit éreztek egymás iránt. Egyedül a szüleid véleménye számít valamennyit, de szerintem a legtöbb szülőnek nem lenne baja ezzel, ha meggyőződnek róla, hogy rendes a srác.
2023. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
41%
Nálam most egy sokkal fiatalabb lány próbálkozott be. És már én is komolyan veszem. Szóval szerintem hajrá.
2023. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
62%
30 évesen is normális. Sok ilyen párkapcsolatot ismerek/hallottam ilyenről. Egy 16 éves lány sokszor gyakorlatilag már felnőtt. A 30 éves jobb esetben már tud anyagi biztonságot nyújtani.
2023. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:
Teljesen jól.
2023. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!