Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány az éppen aktuális barátjához idomul, felveszi az ő stílusát?

Figyelt kérdés

Észrevettem már, hogy gyakran, mikor egy lánynak barátja lesz, úgy viselkedik, mint a barátja. És most nem arra gondolok, hogy idomul hozzá, vagy hasonló, konkrétan feladja önmagát, és mint egyfaja kellék lesz, olyan, mint ahogy azt a barátja akarja.


És ezt én nem értem. Mi ez a kóros, szubmisszív, önfeladó viselkedés? Hogy vetemedhet néhány lány ilyesmire? Mi lehet ennek az oka?


2023. aug. 24. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában azoknál van, akiknek semmi önálló gondolata nincs. Egyébként nem kell ehhez barát, ezek a csajok képesek rákapni a tiktok trendekre is és hasonlók.
2023. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az oldalborda visszakerül a helyére a testben.
2023. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
baratnoktol tanuljak a rossz szokasokat nem a pasiktol.
2023. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!