Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ismerkedjek meg ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek meg ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Idegenek vagyunk egymásnak, csak látásból ismerjük egymást. Az a baj, hogy mindig csak időszakonként látom. Hol felbukkan, hol eltűnik és már amikor épp elfelejteném, akkor újra látom. Amúgy hazafelé szoktam látni sokszor, egy darabig egy busszal járunk, ő hamarabb száll fel és általában le is mint én, szóval az nem lehet, hogy a buszmegállóban megszólítsam vagy ilyesmi.


Mindenképp a buszon kellene megszólítanom, de hogy? Nem akarom őt kellemetlen helyzetbe hozni, meg igazából magamat sem. Annyira sokan pedig nem szoktak lenni, hogy leüljek mellé a buszon, általában mindig van máshol hely. Még ha le is ülnék mellé, akkor sem tudom, hogy hogy kezdeményezzek beszélgetést, ami nem lenne kínos.


Adnátok valami tippet, kérlek?

Lányok szempontja is érdekel, hogy ti hogy fogadnátok, ha buszon ismerkednének veletek?


Már régebben is láttam őt egy darabig és utána több hónapig nem. Akkor is észrevettem, de akkor nekem nem volt aktuális a párkeresés, csak valahogy mégis izgalmasnak tűnt, felkeltette a figyelmemet. De mióta újra láttam, kb. 1 hónapja rendszeresen, azóta állandóan őt lesem. Viszont most egy ideje ismét nem látom őt, ezért tényleg elhatároztam magamban, hogy ha újra látni fogom, akkor valahogy kezdeményezek, mert most nagyon nem szeretném, ha ismét hónapokra felszívódna.



2023. aug. 24. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként annyit ajánlok, hogy figyelj a jelekre, és legyél egyenes.

Például ha lehetséges a szemkontaktus, mosolyogj rá, és ha pozitívan reagál, ő is mosolyog, vagy legalábbis nem látsz rajta semmi rosszallást, akkor szólítsd meg. Ne legyél tolakodó, csak kezdj el vele beszélgetni. A többi adja magát.

Ha visszautasít, nem szeretne veled beszélni, akkor pedig hagyd.

És ugyan nem írtál ilyesmit, de muszáj leírnom: semmi esetre se nyomozgass utána, meg jelölgesd be ismeretlenül facebookon (ha véletlenül valakin keresztül ráakadnál), mert ezek nagyon kellemetlen helyzetet teremtenek, és a lehető legrosszabb színben tünteted fel vele magad.

2023. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként örülnék, ha valaki leszólítana a buszon. Ha nem aktuális, akkor is legyezgetné az önbizalmamat, és jól esne.

Sok sikert!

2023. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Szállj le vele és kérdezd meg, hogy van-e pár perce veled beszélgetni.

Vagy bedobod a nemrég költöztél ide, szinte senkit nem ismersz és ő szimpi számodra dumát.

2023. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jelez. Megkérdezni hogy leszálhatsz e vele, mert szeretnéd megismerni, és szívesen beszélgetnél vele. Ha nemet mond elmenekülhet azzal hogy leszáll, és te is életben maradsz ha szarul is azzal hogy a busz megy tovább. 30/F
2023. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Adj neki egy levelet, amiben leírod ki vagy, mit szeretnél és hogy jelöljön be/hívjon fel, ha szeretne megismerni.


Így nem kell beszélned vele mindenki előtt, és ha nem voltál szimpatikus, akkor csak nem jelöl be/hív fel.


Ha meg igen, tudtok picit beszélgetni, aztán elhívhatod egy randira:)

2023. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se jelöld be vagy kövesd hazáig hogy megtud mi a neve.Legyél vele egyenes.Ha a buszon látod és akad rá alkalom,hogy szemkontaktust alakítsatok ki akkor az már jó.Mosolyogj rá és ha viszonozza az már egy jó dolog.Nem gáz odamenni hozzá és megszólítani,ha ő nem lesz rá vevő akkor pedig hagyni kell.
2023. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne vele a célod?
2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!