Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire normális 19 évesen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális 19 évesen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, de még soha sem volt semmilyen párkapcsolatom. Igazából nem is nagyon merek elkezdeni egyet mert félek hogy nem lennék elég egy lánynak sem. Nem is érdeklődnek utánam szerintem. Meglehetősen zárkózott tudok lenni, de próbálok nyitni a világ felé, sokat fejlődtem ebből a szempontból így az utóbbi 2 évben. A gond az hogy nem értek az emberekhez, nem tudom mikor mit mondjak, mikor mit csináljak. Mindig is különböztem az osztálytársaim zömétől. Más dolgok érdekeltek, más a mentalitásom. Nem mintha utáltak volna, kb. mindenkivel kijöttem, de maximum felszínes barátságaim voltak, abból sem sok. Ebből kifolyólag személyiségfejlődésről nálam nem lehet beszélni. Szerintem unalmas vagyok, még csak nem is cigizek vagy piálok úgyhogy még ebben is különbözök a környezetemtől. Mit gondoltok? Reménytelen eset vagyok? Amúgy nem szoktam kérdéseket kirakni ebben a témában, csak mos gondolkodtam az életemen és úgy voltam vele hogy kirakom. Mit veszíthetek?
2023. aug. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak tul izgulok . ha nem ezen kattognal akkor mar reg osszejott volna valami . kezeld lazan . az hogy nem cigizel es nem iszol nem jelent hatranyt
2023. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, én is hasonló helyzetben vagyok, az a különbség, hogy én lány vagyok. Teljesen átérzem a helyzeted.

Az önbizalmadat kéne fejlesztened.

2023. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
"mert félek hogy nem lennék elég egy lánynak sem" - Sajnos ilyen hozzáállással nem meglepő, de ezt ne kritikának fogd fel, ugyanis nem tehetsz róla. Fejleszteni viszont szerencsére lehet magad, amit sokat segítene.
2023. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Én ez vagyok csak lányban:) no káros szenvedély,nyugi nem veled van a gond hanem az elcseszett világgal,nehéz kialakúlnia bárminek is. Nekem se volt még soha semmi,pár csók a buliba de az nem nevezhető nagy dolgoknak,meg az leginkább csak szórakozás volt
2023. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok. Mondhatni a normális fajta. Nekem higgyj!: Nagyon jó, hogy távol állsz a káros szenvedélyektől és az el zűllött korodbeli senkihàziaktól. A helyedben elmennèk edzeni, az lenne a hobbim. És nem állnék le akàrmilyen lánnyal csak mert magányos vagy.. egy normális lány nem fog rád nézni, ha be állsz a sorba és követed a többi link kisgyereket, miközben te nem is vagy olyan. Az meg hogy más a mentalitásod, főképp nem probléma. Beszélgetések kellenek ahhoz, hogy megértsètek majd egymást és a bennetek rejlő potenciális közös gondolatokat/dolgokat.
2023. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"A helyedben elmennèk edzeni" Nemrég kezdtem el :) Fogom folytatni egyetem alatt is. Ki tudja tisztítani az ember fejét.
2023. aug. 25. 23:11
 7/7 A kérdező kommentje:
"Az önbizalmadat kéne fejlesztened." Hát sajnos az elég alacsony. Tudom hogy ezen képes az ember változtatni csak nem tudom hogy vágjak bele. Nem egyszerű dolog ez. Még az idegenek előtt (akikkel tudom hogy úgy sem találkozom többet) nincs nagy gondom. Akikkel viszont tudom hogy sokat fogok találkozni/sokat találkozom, van egy ilyen nem is tudom... Én megfelelési kényszernek mondanám. Kényszeresen meg akarok felelni a körülöttem lévőknek. Rástresszelek szinte minden szavamra. Például mi van ha megbántok valakit, mi van ha senkit nem érdekel, mi van ha ez/az, stb. Ezek a gondolatok vannak a fejemben. Színjáték az egész és az érzéseimet próbálom rejtegetni. Nyilván ez egy kicsit túlzás ahogy leírtam, de ettől függetlenül hasonló a helyzet. Van benne igazságalap. 1-2 ember van, aki előtt ez sokkal kevésbé van jelen. Sajnos igen, elég sok gátlásom van. Először ezeket kéne legyőznöm. Talán úgy lehetne leírni hogy én vagyok az az ember aki távolról szemléli a dolgokat, de nem azért mert ott jól érzi magát sőt, részt akar venni a bizonyos dologban de nem mer oda menni mert a két legnagyobb félelme a visszautasítás és hogy csalódnak benne. Na ez az ember vagyok én és ezen szeretnék túljutni. Akár csak egy lépést, de haladni a kijáratlan úton. Amúgy jókat írtok, köszönöm. Megy a zöld pipa.
2023. aug. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!