Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen lánnyal? Miért teszi ezt? Sokszor kijelenti, mutatja, hogy szeret, aztán mindig visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés

Ismer egy marhát másfél hónapja. Megdugta, megverte, és mérhetetlen mélységekbe degradálta 15 évesen.


Amikor nagyon rosszban vannak, mert a fazon túltolja, néha beszélgetünk, sikerül felnyitnom a szemét, most egy hétig valami táborban volt, úgy tűnt, hogy végleg leszámolt vele, marha jó volt látni újra felszabadultan és boldogan.


De nem tudom miért, ez a manipulatív köcs valamit nagyon jól csinál, mert most megint közös képet rakott ki vele, találkozott vele, és nem reagál nekem.


Ezt a másfél hónapban negyedjére játssza el velem a csaj (ismerem már jó fél éve, vagy van is több az), és sosem volt ilyen és már kezd nagyon elegem lenni, hogy a pofa elsírja magát mennyire szánja-bánja amit tett, meg mennyire szereti, ez a csaj meg mindig visszamegy hozzá, és ez az elmebetegség kezdődik a legelejéről.


Mit tegyek?


2023. aug. 27. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Te miért fooglalkozol vele? Buta mint a segg.
2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én helyedben rég elküldtem volna a világ végére és le is tiltanám azonnal
2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is elküldeném.
2023. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LeaLightning válasza:
100%
Ez sajnos nem egyedi eset. Itt első sorban a lánynak kell tudatosítania magában, hogy ez mennyire káros. Mindenképpen keresni kell egy megfelelő szakembert, aki segít. Ha meg a pasi bántja, akkor a rendőrségre kell menni, vannak civil szervezetek is, akikhez lehet fordulni (pl: NANE egyesület)
2023. aug. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlanság és kevés önismeret.
2023. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!