Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Ma volt exem születésnapja, és kiraktam egy közös képet vele, amikor még együtt jártunk, és a barátom azóta nem válaszol az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
2023. aug. 28. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta vagy együtt a jelenlegi pároddal? Mennyi ideig voltál együtt az exeddel?
2023. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 16. Exem 17. Három hónapja. Exemmel egy hónapig.
2023. aug. 28. 21:43
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

Gratulálok, ügyes voltál! Nem értem, mi a f***ért kell kirakni egy képet? Miért nem elég privátban felköszönteni? Legalább legyen annyi benned, hogy elnézést kérsz a barátodtól, akit elvileg szeretsz.

Ezek után én biztosan kidobnálak...

2023. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
94%
3as válaszadó igazad van. De a korábol fakadóan látszik hogy kissé éretlen ( nem bántás). A jelenlegi párod a fő, akit tisztelned kell. Mielőtt cselekszel, kérdezd meg és gondolj bele hogy esne neki, illetve neked hogy esne ellenkező esetben. Tedd jóvá, kérj tőle bocsánatot, és ha megbocsájt a jövőben gondold át hogy mit illik illetve ha már párkapcsolatban vagy akkor úgy legyél hogy amit teszel az kihatással van a párodra, a kapcsolatodra, gondolkodj, és a kommunikáció a legfőbb!
2023. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Én konkrétan kidobnálak egy ilyen után.


ennyire nem érezni a határokat egy kis lájk kurvulás kedvéért, nevetséges, buta, olcsó, és megalázó.


Nem vállalnálak fel egy ilyen után, és nem tudnálak komolyan venni. Ha még magyarázni is kell, az már tényleg az alja.

2023. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Fuh én is kidobnálak mint az állat.

Kérdés nélkül.

2023. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Én sem bocsájtanék meg neked ezután. Vagy is nem is arról van szó, hogy nem bocsájtanék meg, de erősen megingana a beléd fektetett bizalmam. Értem én, hogy a kérdező még 16 évesen nem képes az érett gondolkodásra, de ahhoz nem kell atomfizikusnak lenni, hogy az ember tisztában legyen azzal, hogy ilyet nem szabad csinálni. Ezzel Kb. azt sugalltad a párod felé, hogy konkrétan hiányzik neked az exed, és innentől kezdve a bizalom kérdése úgy ahogy van, mehet a kukába.

Ilyeneket ne csinálj soha a következő pároddal, mert nem fog jól esni neki. Képzeld magad a helyébe: Ő felrak a facebookra olyan képeket, amin az exével pózol, vagy ölelkőznek, nem is az a lényeg, hogy mi van a képen, hanem hogy ki. Te mit éreznél? A bizalom hány méterrel lenne a béka segge alatt?

2023. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Ne szórakozzatok már, mégis ki doba ki egy 16 éves csajtXD
2023. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

#8:

Én. Én 30-as párti vagyok. A 20-as kevés, a 30-as az ideális, a 70-es meg már sok.

2023. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, a pasikázáshoz 16 évesen elég felnőtt vagy, de normálisan gondolkodni már nem. Ahhoz nem kell komoly érettség, hogy belegondolj, milyen qrva bántó ez a barátodnak.

Egy hónap az meg nem “kapcsolat”. Pláne szép, hogy még egy ilyen járogatás után megmaradt viszony is fontosabb neked a barátod érzéseinél.

Szedd le a képet és kérj bocsánatot. De ne csodálkozz, ha nem bízik meg benned sokáig vagy akár soha többet.

2023. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!