Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én ezt nem értem. Magyarázza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Magyarázza el nekem valaki plz. ?

Figyelt kérdés

Ritkán írok párkapcsolati kérdést,de nem tudok dulore jutni.

A kapcsolatban én vagyok a fiú, ö pedig a lány.

Tudom,hogy a lányok sokszor döntenek érzelmi alapon egy kérdésben,míg mi inkabb racionalisabbak vagyunk. Ráadásul én még spontán típus is vagyok. Nem gond ha valami valtozik. A barátnom teljesen más. Ha valami el lett tervezve akkor annak ugy kell lennie. Ha barmi valtozas van az idegesiti. Példa. Felhivott,hogy a tanfolyam utan menjunk KFC-be. Mondtam,hogy nem ,mert nem jo a gyomrom. Delutan taliztunk es mondtam,hogy mar jobb,menjunk megis KFC. Es kiakadt...! Azt se ertettem,hogy miert.

Hát mert ö mar evett otthon es figyelni kell a kaloriakat es ma mar nem ehet. es nem jon el velem a kfc-be,hogy uljon es nezze csak,hogy jol bekajalok. Monodm mi a ..SZ!? Mert én miert valtoztatok,mert megbeszéltuk! Huuu de utalom ezt ,mikor ezzel jon,ogy "megbeszéltuk". És akkor mi van? nincs kobe vesve? 0sszedol a vilag? Forditott esetben en konkretan le...sz..nám! Most komolyan miert kell kiakadni?



#kiakadás #megbeszeltuk
2023. aug. 30. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Sose porbalj meg megerteni egy not . Orvos lessssz a vege 🤣🤣🤣🤣
2023. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Keress másik lányt, túl nagy köztetek a különbozőség.
2023. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de te szefós vagy? A lány ELMAGYARÁZTA, hogy mi a gond. Melyik szót nem értetted?

Bezzeg ha te edzenél, és ki lenne számolva a csirkehús, csak úgy üvöltenéd lefelé a fejét fordított esetben.


Mondjuk az más kérdés, hogy én nem járnék ilyen nővel, aki ennyire kényszeresen ragaszkodik az anorexiához, és képtelen élvezni az életet. Az ő élete is egy pokol meg a társáé is.

2023. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthetően elmondta, hogy miért nem akart veled menni. Csak azért, mert te spontán személyiség vagy, ő meg nem az. Neki kell a napirend, neked nem szükséges, számára törvény, neked csak iránymutatás. Ha ennyire ellenszenvesen beszélsz erről a szokásáról, nem jósolok nektek hosszú jövőt

Amúgy kettőnk között legyen szólva, én is nagyon utálom amikor valaki azt mondja, hogy ne együnk együtt, ezért indulás előtt eszek, hisz úgyis másféle programot fogunk csinálni, aztán benyögi nekem, hogy jajj, de, mégis menjünk kajálni... Fordítsd át másra, pl. haverokkal megbeszélitek, hogy leutaztok Balatonra kocsival, és mikor megérkezel a megbeszélt helyre, közlik veled, hogy na most tekerni fogunk inkább/vonatra szállunk. Lehet, hogy nem húznád fel magad rajta, de legalább egy kis kellemetlenséget tuti okozna, főleg biciklivel, mikor hátadon a táska, melletted a bőrönd. Így már kicsit érthetőbb? Neki az apró változtatások is erős újratervezést jelentenek, ő nehezebben alkalmazkodik a körülményekhez. Ezt viszont már akkor tudnotok kellett, mielőtt összejöttetek. Mióta vagytok együtt, hogy most jött ki ennyire az egész?

2023. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon beteg a csajod .
2023. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Tudom,hogy a lányok sokszor döntenek érzelmi alapon egy kérdésben,míg mi inkabb racionalisabbak vagyunk.


Ez általánosítás.


Példa. Hát mert ö mar evett otthon es figyelni kell a kaloriakat es ma mar nem ehet. es nem jon el velem a kfc-be,hogy uljon es nezze csak,hogy jol bekajalok.


Ez egy érv volt. Ne legyél ideges, mert valami nem úgy történik, ahogyan te akarod.

2023. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért annyiban megvédeném a kérdezőt, hogy ezek szerint a csaj konkrétan nem hagyta, hogy egyen. Ő bekajált otthon, aztán pedig a szeretett barátjáért nem volt hajlandó meghozni azt az áldozatot, hogy elkísérje enni. Lehet én vagyok érzelmileg túlfűtőtt, de ha mondjuk egyetlen egy menüre lenne pénzem, akkor inkább azt akarnám, hogy a barátnőm lakjon jól, vagy maximum osztozni valahogy, nem pedig magamra gondolnék.

Az én tanácsom az lenne a helyzetre, hogy legyél picit férfi, állj ki magadért, mert ha azt látja, hogy célt ér a hisztizéssel, akkor egyre többet akar majd. Persze a csalódottság érzése természetes, ha egy program nem jön össze, de nem mindegy a tálalás.

2023. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Mert te mbti személyiségtípusban XXXP vagy, ő pedig XXXJ. Mi J-k úgy hangolódunk, hogy tervezünk. Sőt itt nem csak erről van szó, hanem ő akart egy jó programot, ami nem jött össze, majd rádöbbent, hogy lehetett volna, ha te előbb rájössz, hogy jobb a pocakod. Szóval nem csak a terve ment a kukába, de veszített is egy jó élményt, "ok nélkül", amit meg sem lehet csinálni, mert van szabálya magára, ami nem engedi.

Ez az ő élménye, nem magamtól írom ezeket a f@szságokat.


Elmehettetek volna. A kfc amúgy is olyan, hogy nem jársz ilyen helyekre, de ha már igen, akkor tök mindegy a "kalória", amit csak az néz, akinek fingja sincs arról, hogyan kell táplálkozni, mi az egészséges.


Amúgy itt nincs probléma. Volt egy ötlet, neked nem volt jó. Mire kiderült, hogy jó, ő már keresztbe húzta magának. Ez tök oké. Innentől kezdve ez csak egy megbeszélés, amit elhisztiztetek, mintha veszekedés lenne, közben nem történt semmi sem. Majd holnap mentek vagy mittomén.

2023. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
7# Azt akarta, hogy ne menjenek kfc-be. Nem az evésről volt szó, hanem a kfc-ben evésről. Úgy, hogy van valakid, aki ilyen hülye önszabályozásokat gyakorol, elmennél vele egy drága moslék helyre úgy, hogy ő nem fog ott enni? :DDD
2023. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

#9 De, az evésről volt szó, hiszen a csaj hívta a kérdezőt, hogy elmennek-e a KFC-be a tanfolyam után. Vagyis a kérdés így szólt...

Az utolsó mondatodat meg sajnos nem igazán tudom értelmezni.:/

2023. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!