Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Szeretem ezeket olvasni.

2023. aug. 31. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy közös barátunk (neki gyerekkori barátja, nekem osztálytársam) által szervezett viszonylag visszafogott bulin találkoztunk. Akkor még nem volt semmi, kb egy évvel később jöttünk össze.
2023. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Gyakorin ismertük meg egymást és 2 év ismerettség után jobban elkezdtünk közeledni egymáshoz szóval most jól elélünk egymással
2023. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Instán követtük egymást, mert sok közös ismerősünk volt, aztán együtt szilvesztereztünk. Ő már akkor belém esett, de visszautasítottam, mert előtte szakítottunk a barátommal. Aztán találkoztunk párszor, de nem tudtam eldönteni, milyen szándékkal hívott el, sosem próbált megcsókolni. Amikor már nekem is nagyon tetszett, akkor költözött haza Pestről, én meg akkor költöztem fel, szóval elengedtem a dolgot, egy évig nem találkoztunk. Aztán úgy hozta a sors, hogy együtt fesztiváloztunk, és egy koncerten voltunk amikor végre megkérdezte, hogy megcsókolhat-e. Várt rám majdnem két évet, de mind ketten úgy érezzük, hogy így volt jó, nem voltunk előtte készen egy kapcsolatra.
2023. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Modok törölték a választ, pedig tényleg úgy történt: szóval, röviden, tömören: tiktokon ismertem meg.
2023. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Itt,a gyakorin! Írtam neki privát üzenetet egy válasza kapcsán és elkezdtünk beszélgetni.
2023. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Biciklitúrán ismertük meg egymást.
2023. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Instán találtunk egymásra.
2023. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
Szex közben
2023. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
95%
Röltexben volt eladó, bementem vásárolni.
2023. szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
kivertem neki
2023. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!