Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha hiányzik a hat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha hiányzik a hat éve magamra hagyott exem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hiányzik.
2023. szept. 2. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Két évig még folyamatosan írogattam neki. Nem zaklattam, de nem válaszolt semmire, néha megnézte... És most újból hiányzik.
2023. szept. 2. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
imserkedj mas lanyokkal.
2023. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó, hidd el, barátnőim is voltak azóta. De valahogy mindig visszatérek hozzá. Még csak nem is voltuk együtt hosszú ideig, csak egy évig.
2023. szept. 2. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, mert hat év alatt már túl kell ezen lépni.
2023. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Mármint pszichológushoz, nem orvoshoz. Nem beteg!

Mit vélsz megtalálni benne, amit senki másban nem?

2023. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudott reagálni mindenre, ha írtam egy verset, írt rá egy másikat, ha írtam egy dalt, ő énekelt rá, ha készítettem egy képet, ő készített egy másikat, ami kvázi a folytatása volt. És tolerálta mindenemet, egy másodpercig sem éreztem magam úgy, hogy meg fog csalni vagy el fog hagyni. Nem éreztem, hogy neki bizonyítanom kell, vagy hasonló.
2023. szept. 2. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben megérthető a ragaszkodásod. És talált egy másik partnert, miközben jártatok?
2023. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember jár így. Hogy már csak később érzi, kit vesztett el.


Tehetsz egy utolsó próbát hátha... De 6 év nagyon sok idő.

2023. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!