Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, túlságosan irányítottam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Kórházba kerültem, volt egy elég durva műtétem, és most, hogy teljesen egyedül voltam, sokat gondolkodtam magamon, a barátnőmön és kettőnkön... És rájöttem, hogy egy mocsok féreg vagyok.


Mármint, hogy kontrollálom, irányítom a barátnőmet, elszakítom másoktól a féltékenységemmel, ki akarom sajátítani őt. Folyton féltékeny vagyok rá, kiakadok, ha valakivel találkozik barátilag, még akkor is felcsattanok, ha egy régi barátját felköszönti.


Nem akartam rosszat, de olyan betegesen, őrülten szerettem, hogy semmi más nem létezett számomra, csak ő - barátok, egyetem, egészség, mind tönkrement, de nem bántam, mert ő volt mindenek felett.


És már ott tartok, hogy akármennyire szeretem, én ezt nem tehetem vele, és azon gondolkodom, hogy lehet szakítanom kellene.


Mit tennétek a helyemben? Szeret engem, de egyszerűen, ahogy visszanézem, visszaemlékszem mit tettem, undorodom magamtól.


Ráadásul depressziós volt egy párszor az utóbbi fél évben, amikor együtt voltunk, és most elkezdtem gondolkodni azon, hogy lehet, hogy én voltam az oka, vagy legalábbis részben rátettem egy lapáttal.


Persze őt sem kell félteni, sokat bántott, néha megalázott, de ez az ő dolga, ezt rendezzel el magában, én csak azt tudom, hogy nem kellett volna így viselkednem, és mardos a bűntudat.


Ott tartok, hogy lehet meg kellene ölnöm magam.


2023. szept. 3. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Fordulj orvoshoz, az legutolsó gondolatod miatt.
2023. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
ö sem kellene fiukkal legyen ha tudja ez zavar téged, szoval ö sem ártatlan.
2023. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!