Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Corvinusos srácok mindig ilyenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Corvinusos srácok mindig ilyenek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom aki elegge bejon nekem, de kicsit ugy tunik mintha nem szeretne eszrevenni. Mondjuk a suli miatt is lehet ez. Mennyire foglalja el az ember napjat az egyetem? Milyen egy napi rutinotok?

2023. szept. 4. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell általánosítani! Bejön neked a srác. Értem oké. De te nem igazán jössz be neki, ezért fogok. Keress mast!
2023. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy?
2023. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejonnel neki, neha nezegetne teged.

De mivel ismered, mar reg odament volna hozzad, ha akarna valamit…

2023. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
16 eves lanytol jo hogy nem akar komolyat.. meg lehet nem vagy vele egy szinten agyban ezert sem akar semmit.
2023. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Corvinus-os csávó vagyok. Nehogy azthidd, hogy az egyetem felveszi minden idejét. Én egy nehezebb szakon vagyok, és simán van szabadidőm mindenre, szóval máshol keresd a problémát.
2023. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez az, egyetemet nem kell túlmisztifikálni. Vannak előadások, szemináriumok, előbbit sokan leszharják, egyedül a szemináriumok okoznak fejtörést, ha van egy-két zh meg előadás. Előadásokon simán tud írni. Szünetekben simán tud írni. Szóval hagyjuk ezt... Sok tekintetben sokkal lazább, mint egy középsuli. Ha esetleg vizsgaidőszakban eltűnik, az okés, de egyébként... Ne szórakozzunk...
2023. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
Marx Karolyon van akkor tuti sok a szabadideje
2023. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akik itt írják, hogy sok a szabad idejük egyetem alatt nem tudom hova jártak, de ez baromság. Folyamat zh/beadandó van, ahhoz képest a vizsgaidőszak felüdülés.
2023. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Corvinusra, pont ahogy a kérdező kérdezte


Hogyha ez az egyetem téged megerőltet akkor ott is lehetnek problémák.

2023. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Sok mindent kell csinálni =/= megerőltet

2023. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!