Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tegyek? (részletek lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zkk kérdése:

Mit kéne tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi hogy 4 hónapja összejöttem egy lánnyal akit már régóta ismertem de most közelebb kerültünk egymáshoz. Neki is nekem is ez az első komolyabb kapcsolatom. Egy hónapja tudtam meg egy barátomtól hogy mással látták. Végül kiderult hogy két srác is lekapta őt amit bevallott. Nagyon rosszul esett mert tényleg mindent megtettem neki, mindent fizettem mikor együtt voltunk. Próbáltam nem reagálni 4-5 napig de nem ment, nem tudom elhagyni. Azóta tényleg teljesen megváltozott érzem hogy nagyon megbanta és azt is mondta inkább ki se mozdul a házból csakhogy bizzak benne. 1 hónap után is még mindig haragszok de nem tudom hagyni. Azt állítja hogy nem tudta mit csinált, ''még éretlen taknyos'krva voltam''és a kapcsolatunk elején volt, de ő nagyon féltékeny típus ha már mással beszélek el kezd otthon nekem sírni hogy el akarom hagyni és hogy megcsalom pedig én vele ilyent soha nem tennék . Azt mondta hogy nélkülem nem tudna élni és ha elhagynam még öngyilkos gondolatai is lennének. Szerintetek a sok hulyesege mellett maradjak még mellette?(azaz hogy még igyis szeretem)

2023. szept. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NE!
2023. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
ne azért maradj vele,mert öngyilkossággal fenyeget,hanem azért amit utolsó mondatban írsz,mert szereted!
2023. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A lekapta mit jelent pontosan?
2023. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 megcsókolta.


Ez egy kva, dobd ki, ne pazarold rá az időd.

2023. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés az, hogy szereted???

Ha igen akkor adj neki esélyt,

ha nem akkor hagyd el.

2023. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!