Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szeretsz a párkapcsolatban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
A szopást és a jó vacsorákat.
2023. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
87%

Szerintem nagyon sok dolog van amit szeretünk benne. Én legjobban azt, hogy van kire számítanom, nem kell egyedül megbírkóznom a nehézségekkel, segít, bátorít szóval kihozza belőlem a legjobbat.

De pl a szex, együtt alvás-kelés, főzés, kirándulások stb. sem elhanyagolandó dolgok. Ezeket csinálhatod szingliként is, de egy haverral vagy a pároddal azért más.

2023. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Semmit, mivel nincs, és nem is volt. Elég sokáig előreláthatólag még nem is lesz
2023. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit, hogy boldog vagyok miatta és a barátnőm is az. Nekem ennyi elég.
2023. szept. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Feribácsi válasza:
30%
Hogy jó forró, kellemes helyre lehet tenni a lompost!
2023. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
A harmóniát, a törődést, és a megunhatatlan boldogságot. Nekem volt részem a másik végletben, amikor minden héten mással voltam egyedül. A hátam közepére sem kívánom vissza az akkor oly fontosnak hitt "szabadságot".
2023. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik felet, akivel jóban-rosszban együtt lehetek, akivel kellemes az együttlét, akivel megértjük egymást, aki viszonozza a szerelmemet, rajongásomat, akivel jól érzem magam, stb.
2023. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gergelice16 ***** válasza:
90%
A normális válaszokkal teljesen egyetértek! Annyit tennék még hozzá, hogy nagyon jó érzés, hogyha valakinek már át tudod teljesen adni magadat. Tehát olyannak lát, amilyen valóban vagy, és elfogad téged minden hibáddal együtt. Illetve nagyon jó tudni a másiknak a kis gyarlóságait is. Tudjuk, hogy nem vagyunk tökéletesek, de elfogadjuk és szeretjük egymást olyannak, amilyen, és arra inspiráljuk a másikat, hogy még jobbá váljon.
2023. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8,

teljesen igaazd van! Jól megfogalmaztad.

2023. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
"fbinspector" néven vírust küldenek privátban, vigyázzatok!
2023. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!