Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy nagyon büdös osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon büdös osztálytársam vallott szerelmet nekem. Az a pasi a legbüdösebb, kb. mint egy csöves. Hogy szabaduljak tőle?

Figyelt kérdés

Leszögezem: Nagyon kedves amúgy. Hozott nekem virágot is és azt mondta már tavaly is szerelmes volt belém. Viszont büdös és iszonyatos lábszaga van, a haja is béna és zsíros, ráadásul az is büdös, mint egy berohadt zsíros valami. Annyira nem lenne ronda, de az, hogy ennyire büdös, elveszi az illúziót, és mivel mások is cikizik, hogy inkább magának vett volna tusfürdőt, akkor legalább meg tudott volna fürödni is.. bár már olyat is mondtak, hogy nincs a házukban víz és azért büdösek az apjaékkal együtt.

Folyamatosan a közelemben van, hogy szabaduljak meg tőle? Szerencsére nem ül a közelemben a teremben, de érzem, hogy néz :/ 2 másik srác pedig már engem is gúnyol, hogy talán az ilyenekre bukok? Pedig semmit nem akarok tőle, csak nem akarom csúnyán elzavarni, mert nem vagyok tahó, mert tudom, hogy szerelmes, csak az a baj én ezt nem tudom viszonozni így.


17/L



2023. szept. 7. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mondd neki hangosan, hogy hagyjál már, nem érdeklesz
2023. szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%

Mond neki hogy csak barátok lesztek, és beszeld a napi higiéniára.


Először kinevetnek a többiek, aztán meg te leszel a menő, hogy bevallaltad.

2023. szept. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy hétvégén összejottel a szomszéd fiúval, és így mostmár hivatalosan is van barátod. De azért maradhattok ti is barátok.
2023. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha ez ennyire gáz akkor a tanárral kéne megbeszélni,hogy való igaz-e,hogy nincs náluk víz például vagy csak pletyka? Mai világban már nem úgy van az a nincs vyz, plusz 50 éves is megoldották a higiéniát kútról hordott vízzel. Jobb ha tanár szól neki valahogy 4szemközt,mint ha ti.


Egyébként az a legjobb ha azt mondod van barátod és egyébként is te csak haverként tudsz rá tekintetni.

2023. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Maga a higénia a gond, szóval szerintem nem jó ötlet felajánlani neki, hogy lehettek barátok. Tudom, hogy ez picit gonosz, de mondd azt, hogy a barátod eléggé féltékeny típus és nem akarja, hogy ti ketten beszélgessetek.

(Amúgy a másik két srácnak meg annyit nyugodtan odaszólhatsz, hogy te legalább tudsz válogatni, ők meg nem.)

2023. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell kedvesen elutasítani, mert úgyis azt fogja érezni hogy van még esélye nála.

Le lehet pontozni.

2023. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyébként kedvesnek találod, akkor légy vele őszinte. Hívd félre egy négyszemközti beszélgetésre (annyi időre el tudod viselni a szagot). Mondd el, hogy a személyes higiénéje (vagy inkább annak hiánya) az oka, hogy nemet mondasz neki, más szempontból szimpatikus lenne. Mondd el, őszintén és keményen, de ne úgy, hogy azt érezze, gúnyolni vagy megbántani akarod: ha valaha szeretne kapcsolatot bármilyen lánnyal, akkor előbb vagy utóbb változtatnia kell a higiénés szokásain. Ezek után vagy megérti és változtat, vagy ha nem, téged akkor is megnyugtathat a tudat, hogy segíteni próbáltál neki.
2023. szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!