Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan beszéljem meg barátnőmm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg barátnőmmel, hogy ne viselkedjen így?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy néz ki, hogy a barátnőm irányítani akar engem. Mert úgy két hónapja kezdődött el az, hogy néha szeret velem lekezelően beszélni. Meg ilyen módokon megszólítani a saját pasiját, hogy “öcskös, tudjad hol a helyed” legutóbb ilyen szöveggel szólt be amikor csak azt mondtam neki, hogy normális hangnembe mondja el amit akar. Meg sok barátomat nem kedveli valamiért. Arra is van példa, hogy olyanokra utasít, hogy ne lógjak velük együtt egyáltalán. És ha megteszem akkor kapok jutalmat. Amikkel engem semennyire nem tud meghatni.. Még most ilyeneket mond a következő szerintem az lesz, hogy meg is zsarol. Én persze nem fogom őket elhanyagolni. Főleg, hogy a barátnőmmel amióta együtt vagyok heti 4-5 alkalmat töltök. A barátaimmal heti 1-3 alkalmat. Néha amikor oda akarom vinni akkor meg szidja őket. És úgy nézem nem a legélesebb kés a fiókban mert mintha azóta lenne ilyen amióta 18 lett. És idén végez gimibe azzal is mindig felvág, hogyha bejut az egyetemre végre akkor már nem csak felnőtt lesz de okos is. Meg, hogy ne kérdőjelezze azt meg senki, hogy sikerül e neki bejutnia mert 100%. A szépségével, vagyonával is felszokott.

Fél éve vagyunk együtt az első 3-4 hónap tökéletes volt. Utána kezdett el egyre jobban irányítani. Amikor össze jöttünk akkor is láttam, hogy van egója. De azt hittem nem ekkora és, hogy ettől még jó ember. És, hogy értelmesebb, nem azért mert idősebb. Mert nem ettől függ. Hanem mert jó gondolkodásúnak tűnt eleinte. Annak, hogy ilyen irányítás mániás lehet köze a korunkhoz és, hogy idősebb nálam? Meg lehet vele beszélni ezt vagy ennek a kapcsolatnak annyi lesz? Én nem akarok szakítani mert ha megváltozna akkor tudnám még mindig szeretni. De ha ez így marad akkor fogok.

16/F



2023. szept. 11. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold az idődet.

Keress olyat, aki megérdemel.

2023. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Azért elég siralmas, hogy 18 évesen ennyi telik tőle agyilag...

Szerintem is inkább menekülj.

A te korodban lehet, hogy menő lehet egy idősebb csajt döngetni, de erre a csajra nem pazarolnék több időt/energiát.

2023. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sok 18 feletti gondolkodik hasonlóan ahogy észre vettem. Csak valaki jobban tudja magában tartani. Pedig azt hittem, hogy jobban tetszenek az idősebbek. Külsőre ez még mindig igaz, de szerencsére csak 1-2 év korkülönbséggel. De az semmit nem ér ha más dologban már nem.
2023. szept. 11. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy francokat ilyen a többség :D Max rossz helyeken nèzelődsz. Mondjuk ez látszik is abból, hogy kifogtál egyet, aki a saját korosztályában nem talál palimadarat, ennyi. Értelmes gyereknek tűnsz, ne pazarolj rá több időt, találsz majd mást.
2023. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele
2023. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne nem ogy beszelne veled
2023. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én ezen átmentem pár éve, pedig idősebb vagyok, csak a módszerek voltak kifinomultabbak, de ugyanez. Ha nem hagyod ott minél előbb, teljesen el fog zárni a külvilágtól és élni sem lesz energiád a végére. Hagyd ott amint lehet
2023. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Téged ez a kis kretén simán csicskáztat, aláz, megtapos, lekezel.


Tudod, egyszer csak egy haverom próbált velem így beszélni. Apám leültetett, és megkérdezte: téged így meg lehet alázni, bele lehet gázolni az önbecsülésedbe, hagyod, hogy gúnyoljanak, megtapossanak? Nem szégyelled magad? Van neked gerinced? Nem ilyennek neveltelek.


De. Szégyelltem, és úgyelhajtottam a havert az anyjába, hogy többet felém se nézett.


Hát így valahogy.

2023. szept. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem leplezte sokáig hogy ki is valójában.. Hajtsd el minél előbb, tudod kinek kellene egy ilyen szuka. 29/L
2023. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!