Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon nagy, hatalmas erőfeszí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy, hatalmas erőfeszítések árán sikerült rádöbbentenem egy lányt, hogy mennyire manipulatív a barátja, és szakított vele - és most engem gyűlöl?

Figyelt kérdés
Szóval megköszönte, hálás volt, és bocsánatot kért, hogy a fhaszi miatt bunkózott velem, és úgy tűnt, hogy minden okés. Erre, ma elkezdett mérhetetlenül sheggarcoskodni velem, majd később szó nélkül letiltott instán. Erre tiktokon megkérdeztem, hogy mégis mi ez, és ott is, szó nélkül letiltott. Úgy tűnik, hogy rám haragszik, gyűlöl, és úgy látom, tiktokon felvette azt a ruháját, amit a most már exe miatt kezdett hordani... Mit tegyek?
2023. szept. 13. 09:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az egészben hogy semmi, de semmi rosszat nem tettem. Ráadásul a legfájóbb, hogy itt fekszem most a kórházban egy durva fej/fülműtét után, és tudja, hogy alig élek.
2023. szept. 13. 10:00
 2/8 anonim válasza:
100%
Ezért nem avatkozunk bele mások életébe.
2023. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

De a jelen állapotodban fel tudtál jönni gyakorira és legépelted a kérdést...

Az ilyen szituk mindig lose-lose helyzetek. Vagy pofára esik és azért fog utálni, mert nem figyelmezted, vagy azért, mert beleavatkoztál, nem nyerhetsz.

Persze, emberfüggő...

Ha nem kamu a kérdés, szard le, ha egyszer már bocsánatot kért és megköszönte, erre most jött egy ilyen éles váltás, akkor csináljon amit akar...aztán vagy megszívja, vagy nem...

2023. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Ismerem nagyon régóta, össze-össze is jöttünk párszor, bár nem sok időre.


3: Jó, igaz, kicsit túldramatizáltam, de tényleg, max vagy 5 percig tudok felkelni/felállni, jön a szédülés-hányás, és egyből megy fel a lázam.

2023. szept. 13. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem lefitymálni akartam az állapotod, csak fura volt. :D Minden esetre jobbulást.

Egyébként meg ez egy olyan dolog, hogy ha közel álltatok egymáshoz, jogod van véleményt formálni, hogy te hogy látod a dolgokat, de az ő döntése.

Hogy végül dobta a pasit, az azt mutatja, hogy vagy a) könnyen manipulálható, mert neked is hagyta magát, vagy b) ő is elkezdte látni, hogy igazad van.

Minden esetre most hagyd, vagy előkerül, és rendezitek a dolgokat, vagy nem és akkor ennyit us ért...

2023. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mondd, hogy ez nem arròl a szokásos 14 éves csajsziròl szòl megint

Vagy csak nekem ennyire ismerős az írásstìlus?

2023. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelmes ember soha nem hallgat az értelem szavára. Senkit nem fogsz észérvekkel meggyőzni, mert ez nem így működik sajnos. Keress másik lányt.
2023. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd vissza, hogy az elmúlt kérdéseidhez hány ezerszer írtuk le, hogy hagyjad ezt a csajt... Te mégsem hagytad, úgyhogy most viseld a következményeit.
2023. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!