Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire gyakori ez tiniknél?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez tiniknél? Miután szakítanak az aktuális hímjükkel, akkor bosszúból könnyűvérű módra váltanak?

Figyelt kérdés

Volt egy viszonylag normális 15 éves, lett egy barátja. Elég baromarc volt. Szakítottak. Ezután a lány "bosszúból" eléggé alulöltözött képeket kezdett el küldözgetni, ráadásul publikusan, storyban, err egy kan elkezdi kérdezni, mit gondol róla, ő meg azt mondja, elmennék veled egy menetre. Csak így.


Aztán kirakott egy ilyen storyt, hogy mennyi feles után csókolózna azokkal, akikkel dumálgat, és mutatott egy listát.


Nem tudom, normális ez? Szerintem ez így marhára alpári, és primitív, kiábrándító, és van egy kis kétségbeesettség-szaga is.


Szerintetek mit akar ezzel elérni?


2023. szept. 13. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szimplán retardált, az ehhez hasonlók idiótaságait nem érdemes a racionalitás útján értelmezni.
2023. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon gondolkozok, hogy miért kell ezen így pattogni? A húgod a csaj, vagy mi? Ha nem, akkor szimplán le kell tiltani és egy életre elkerülni.
2023. szept. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Gyakori és még mindig ciki. Semmit nem ér el. Viszont a hiba nem benne van. Ez következmény. A diszfunkcionális család következménye. Nagyon sajnálom, hogy a család, a környezet sosem volt mellette, nem szerette, nem tanította meg az életre, hogy tisztelje magát, tudja kezelni az elutasítást, stb. Jaj, súlyos bajok vannak a családokban.
2023. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Én inkább azon röhögök, hogy te mennyire turaztatod magad ezen. Te vagy a barom srác, gondolom szarrá csaltad. Örülj hogy nem tépte ki a mogyorodat, mert azt érdemelned.
2023. szept. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ja ilyen volt nálunk is, a nővérem vissza akarta csábítani az exét egy éjszakára, küldött neki egy popsis képet. Erre az ex új csaja küldött a nővéremnek egy hasonlót. Elég nagy balhé lett belőle.
2023. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
A lánynak nincs tartása, meggondolatlan. Ilyenekből lesznek a könnyűvérű lányok (nők).
2023. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!