Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm múltja twitteren N...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm múltja twitteren Nem törölt semmit, érdemes ezért beszólnom?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk(lényegtelen tudom) és 5 hónapja vagyunk együtt és most először néztem a Twitterfiókjára rá. Hát amiket én ott találtam…

Szóval használja mai napig. Ki van tűzve az a mondat, hogy “hogyha valakit bekövetek jófej vagy hot” és az exe is ott van a kommentek között így “hot vagyok, mert jófej az nem”. Erre a barátnőm írta hogy “Fr (ami annyit jelent hogy tényleg)”. De akkor már együtt sem voltak rég és lejóképűzte konkrét még a többi férfibagázst és ez neki ki van tűzve legelőre profiljára.

Januárba volt ez ők novbe szakítottak. Mi februárba kezdtünk el beszélgetni tudtommal csak velem és csak én jöttem be neki. Ő mondta. De twitter mást mutat ott kavart még márciusba másik palival miközbe velem már eléggé alakult a dolog. Az egész ott van. Rossz volt ezt így végignézni/olvasni. Szóval én a helyében már rég töröltem volna minden ilyet. Mikor már alakult.

Fél éve együtt vagyunk és semmi változás.

Meg nekem azt mondta az exét utálja meg hasonlók. Februárba meg szépen elbeszélgettek ott úgy hogy nem tűnt nagy utálatnak.

Én úgy vagyok vele a szakítás az legyen szakítás ne kergessék egymást máshol mert azt tudom hogy miközbe velem beszélgetett ő közbe megint jóba lett az exével.

Röviden ennyi

Ezek bajok vagy sem? Ti mit tennétek? Ha lehet kulturált válaszokat adjatok köszi



2023. szept. 16. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy neked baj és belefér vagy sem azt te meg a párod kell, hogy eldöntsétek. Én kiraknám, mint macskát. Más meg úgy van vele, hogy ez az ember is a múltja, ő is hozzátett ahhoz aki ma és minek törölje?

Ismerkedés alatt meg miért ne flörtölhetett volna másokkal is? Hiszen csak ismerkedtetek, nem voltatok elköteleződve egymás felé.

2023. szept. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kellene bármit is törölnie?

Ez ö, ez a korábbi élete, ez nem változott, szünt meg attól, hogy idöközben veled van.

Ne akard megváltoztatni, nem akard bekorlátozni, mert ennek nem lehet jó vége.

Ha nekem jönnél ilyenekkel, akkor garantáltan te lennél az aktuális ex.

2023. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát el nem hiszem, hogy téged picit sem zavarna, hogy egy platformon posztokban virít ahogy az exével enyeleg, meg ahogy kavart más férfiakkal. Gondolom ez is kinek mi

Mellesleg olyan oldalon, amit mai napig használ. Akkor nem zavarna ha nem használná már mert hát akkor nyílván régi profil meg ezek. Nekem is voltak ilyen profiljaim amikben az exeimmel úgymond chateltem. De azóta egyszer sem mentem fel azokra. Jelszavukat sem tudom mert nem használom elég régóta.

De mostha felmegy valamelyik közeli ismerősöm a profiljára és ezek mennek a szeme közé. Érdekes gondolatok kapják el

2023. szept. 16. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha ennyire kicsinyes vagy, akkor jobb, ha nem lopod a lány idejét!

Engem soha nem zavart, ha a páromnak volt/van múltja és ezt nem titkolja.

Aki még ilyesmire is féltékeny, azal bajok vannak.

2023. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%

„...februárba kezdtünk el beszélgetni tudtommal csak velem és csak én jöttem be neki. Ő mondta.”


😂😂😂

Nyílván ott és akkor fog megcsalni amikor csak jól fog esni neki, de ez tök mindegy is, használd Juliskát egészséggel amíg elvileg a tied, a lyuksógorok miatt ne izgasd magad, fiatalkorban ez normális

2023. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!