Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet tenni azzal, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azzal, hogy a barátom csak a hibátlan külsejű + mű lányokat szereti, és én nem ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves a barátom, tudom még nem teljesen felnőtt, de nagykorú, úgyhogy inkább ide írom.


Gimis, ez az utolsó éve. A lány osztálytársai többsége szalagon gyártott, sminkelt, divatos, tökéletes lány. Én tudom, hogy otthon lemossák a sminkjüket és átöltöznek melegítőbe, otthonra meg nem csinosítják ki magukat, de szerintem a barátom ezt nem tudja. Nekem mindig beszól, amikor nincs rajtam smink, hogy "sminkelhettél volna", ha megyek fürdeni azt mondja, hogy a sminkemet ne mossam le. Ritkán öltözöm ki, akkor dicsér, de ha nem vagyok extra csinos, csak simán csinos vagy kevésbé, akkor nem dicsér. Ha filmet nézünk és egy átlagos szépségű nő van benne, szidja nekem, hogy de kva ronda. A barátainak meg a mű, plasztik nőket dicséri, visszajutott a fülembe. Az tetszik neki, ha valaki mű, vagy legalább is tökéletesen kicsinosítja magát. Az osztálytársai bejönnek neki, ezek a szép lányok, mondta, hogy verte rájuk, mielőtt mi összejöttünk volna. Ez is érdekes mondjuk, hogy miért mondja el...


Idén lesz a szalagavatója és bevallom nem szívesen jelenek majd meg ott az extra csinos lányok között ilyen átlagosan. De nem is ez a baj, hanem úgy alapból az, hogy én neki nem tetszem eléggé.


2023. szept. 20. 09:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ajjajj, ez nem hangzik jól. Miért vagy te ezzel a fiúval? Már most megmondja, hogy hogy nézz ki. Ha valaki nem szeret smink nélkül, akkor tkp nem szeret, mert az vagy te, az a valódi önmagad. Ha ennyire felszínes, akkor menjen, fusson a műlányok után.
2023. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Az első barátom volt ilyen. Majd ha kidobod már csak nevetni fogsz rajta. Se kérdést se választ se időt nem érdemel az ilyen. Majd rajossz.
2023. szept. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Meg fog nyomorítani lelkileg, már most kisebbségi érzésed van.

tényleg mi a szar közöd, hogy ő kire verte? Rettentő ízléstelen és paraszt viselkedés ez.

2023. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

En meg simán cukkolnám.hogy bocsi másik csávo meg azt mondta smink nelkul szebb vagyok;)


Amugy vesd az eszedbe: aki a másikat kritizálja annak mindig is saját magával van baja valójában csak kuvetíti a másikra! Ő maga hiszi kevésnek magát hogy nincs lakása menő kocsija nincs tele fuxokkal meg instamidellekkel.

Nem vennék részt ebben a szerepjátékban hogy rám akarja kivetíteni azt hogy saját magát hiszi egy csődtömegnek es a nő azért kell hogy elhitesse vele hogy nem az és egy nő küzködjön az ő kisebbségi komplexusával.

Csakazért is kócosan mamuszban is illegnék billegnék a tükör előtt azzal hogy egyszerűen imádnivaló vagyok;)

2023. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Mit ad ő, hogy vele vagy mindezek ellenére is? Teljesen le fogja építeni az önbizalmadat, ha vele maradsz. Keress egy olyan pasit, aki számára Te leszel a királynő.
2023. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A barátnak kivenni a kezét a biliből, felébreszteni, és mondani neki, hogy nem ilyen a valóság.
2023. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hiába teszed ide, borzasztóan éretlenek vagytok mindketten.

Ő nem szeret, csak villogni akar veled a haveroknak, meg jó buli, hogy van kit dugogatni. Te meg egyáltalán nem érzed magad jól vele, de eszedben sincs szakítani, mert a hormonok elöntötték az agyadat.

Szedd össze magad, és dobd már ki ezt a kis gyökeret, az isten szerelmére! Aztán verje tovább a vonástalanra sminkelt műpichákra, az való neki.

Te meg legközelebb szóba se állj olyannal, aki már az elején úgy kezdi, hogy mit változtass meg magadon, hogy dugásra alkalmasnak találjon.

Pici szívem, az ebbe a kategóriába írogató lúzerek 90%-a még fizetne is azért, hogy egyszer nyilvánosan megjelenj vele és megfoghassa a kezedet! Te meg beéred annyival, hogy ha egy órát sminkelsz és kiöltözöl, akkor nem másra gondol közben?? Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Tartsd ennél többre magad, sokkal-sokkal többre! Ne érd be ennyire kevéssel!

2023. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Tini kategória! A mai fiatalok 35 éves korukig gyerekek. Sajnos.
2023. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Dobd ki ezt a gyökeret, én se értem miért vagy vele. Magadnak csinálsz komplexust. Ha neki az kell, keressen magának egy olyan jellemtelen futószalag-babát, te meg keress egy normálisan.

Már ugyan az anyátok lehetnék, de kizartnak tartom hogy a fiatalok már ennyire csak a külsőre mennének. Legalábbis hogy mind.


Ő téged szégyell, te pedig mellette magadat, holott lehet smink nélkül is nagyon szép vagy. Szerintem a természetes szépség amúgy is szebb, ott mindenki egyedi. Aki meg ezt nem így látja, az legyen az ő baj. Majd rájön ha este hazaviszi a világszépét, reggel meg egy ragyás csaj mellett ébred.

2023. szept. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Akkor ő olyan, mint az unokatesóm. Épp indultunk valahova es mondtam pillanat csak kifestem magam. Erre mondja nekem, hogy rakjak még szineket a szemhejamra is zöldet, kéket, még még, hogy az milyen szép!! Férjemmel csak röhögtünk rajta. Na a barátod is ilyen Barbie lanyokat szereti, nagyon fárasztó lehet egy ilyen pasi mellett, mindig tökéletesnek lenni, engem frusztrálna es stresszelne. Szerintem nem lesz hosszú életű a kapcsolatotok.
2023. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!