Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány a fejemhez vágja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány a fejemhez vágja, mindig, hogy olyan jó pasikról csúszott le miattam, és hogy igazából meg sem érdemelném, és kábé kegyet gyakorol felém, hogy velem lóg?

Figyelt kérdés
Mit tegyek egy ilyen lánnyal, és miért mond nekem ilyeneket? (Nagyjából minden "jó pasi" csak meghúzza őt, mikor be van állva, aztán eldobják)
2023. szept. 20. 18:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Mit tegyél? Mondd meg neki nyugodtan, hogy menjen azokhoz az alompasikhoz. Te meg keress egy normalis csajt
2023. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy túlságosan szeretem, már-már függök tőle.
2023. szept. 20. 18:41
 3/10 anonim válasza:
100%
Akkor írd a hátadra, hogy "Welcome" és feküdj le a küszöb elé
2023. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha tököt növesztenél? Csak egy ötlet.
2023. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába szereted most, ő majd tesz róla, hogy megutáljad. Ilyennel akarsz kapcsolatot tartani, aki ilyeneket a fejedhez vág? Legyen már tartásod! Ints neki pápá-t.
2023. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Ez még kérdés? Azonnal add ki az útját.
2023. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit mondunk neked, mert belé vagy bolondulva, nem fogadsz meg semmilyen tippet.
2023. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lanyakbol lesznek majd a penzre meno ribik.. es nem nagyon szoktak megvaltozni.. lehetseges 25 evesen is ilyen lesz.
2023. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem, megváltoznak. Benő a fejük lágya, rájönnek, hogy már kinőttek a bulizós-pasizós korszakból. Mondjuk én egy községben élek, itt más, mint nagyobb városban. Ezek a csajok férjhez mennek és rendes, normális feleségek-anyák lesznek, de SOHA nem helyihez (itt mindenki tud a múltjáról) és általában elköltöznek. Ha maradnak is lakat a szánkon a férje előtt.
2023. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
9. Nem mindegyik valtozik meg ha 16-7 evsen is igy viselkedik az olyan ia marad.
2023. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!