Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom hogy kedvelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy kedvelem őt? És hogy ő kedvel e engem?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy srác, akivel kicsitt több mint 1 éve vagyunk haverok. Ő zenész, színész, szóval elég elfoglalt, de arra mégis mindig jut ideje, h ha irok neki visszairjon. Én részemről helyes a srác él ha elhiv a 3 haverjával valahova mindig mindent leszervezek, h akkorra ne legyen programom, mert mindenképp el akarok menni. Sokszor nézek csak ugy random rá mert jolesik. Kedves és megértő velem, és már kétszer megöleltük egymást. Vélemény? Vandálok kíméljetek!

2023. szept. 21. 17:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam, *és a elhív
2023. szept. 21. 17:30
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy jóban vagytok, de ennyiből nem derül ki, hogy haverok vagy barátok vagytok szerinte. Az első kérdést nem értem. Ha mindenképpen el szeretnél menni és helyesnek tartod, akkor kedvelheted őt.
2023. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Ha zenész és színész is, akkor nem gondolom, hogy bátortalan. Viszont a kétszeri ölelés nem elég ahhoz, hogy sokat következtess ki belőle.

Próbáld meg azt, hogy sokat légy szemben vele, ha valami érdekeset, tréfásat mond, nevetve üss a vállára, dicsérd meg, amit mondott.

2023. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem nem jó ötlet amit 3anonim mondott.

Nézd, minden arra utal hogy neked ő bejön. És én eltudom képzelni hogy neki is te. Őszintén nem tudom hogy mit kéne tenned, de én aut ajánlom hogy tölts vele minél több időt. Ha sokat vagytok eggyütt majd megtudod a dolgokat.

2023. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet semmit megmondani, kevés a jel a részéről.
2023. szept. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A kevés jel azt jelenti, hogy nem igazán érdekli a személyed.
2023. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!