Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy vele fogom leélni az életem?

Figyelt kérdés

Én 18 leszek pár hónap múlva a barátnőm pedig most töltötte be a 17-et.

5 hónapig tartott nálunk ez az összejövetel dolog, mivel én kapcsolatban voltam. De ő ezt tudta és akkor sem adta fel úgymond és konkrétan “várt” rám és sokszor közölte is, hogy velem akar lenni. Aztán így 5 hónap után mikor elkezdtem érezni iránta dolgokat, amiket még soha ilyen szinten kiléptem a kapcsolatból. Nyílván rohadék húzásnak számít tudoom, de most ő is boldog és én is. Nem vagyunk átkozós viszonyba, hiszen ez nem ritka dolog ebben a korban, mellesleg őszinte voltam, személyesen beszéltük meg. De most ezzel ne foglalkozzunk. Ott tartottam hogy 5 hónapog tartott mire összejöttünk azaz ebben ismerkedés, talik stb.

Ő kitartott mellettem már akkor. Azóta 4 hónapja vagyunk együtt, mintha 5éve együtt lennénk. Nagyon megértjük egymást, támogatjuk is egymást mindenben, őszinteség is eléggé van, tudjuk egymás életét, a rossz anyagi dolgokat is ugyanis mindkettőnknél van.

Látom rajta, hogy szeret kimutatja sokféle módon. Bár az nem tudom, hogy jó e hogyha pár napig nincs tali és én ezt elmondom neki sírva enged el. Cuki meg minden, de nem akarom hogy ez a lelkiállapotára rámenjen.

Folytatom

Mindent elmondunk egymásnak, nincsenek titkok maximum 1-2 napig aztán elmondja mert volt rá példa, hogy nem tudta magát kifejezni ezért egyből nem mondta el(de nem olyan dolog ilyen familis ügy)

Már el sem tudom kepzelni nélküle az életem, úgy érzem a hátralévő életemnek része kell legyen

De ez oda-vissza szóval kölcsönös

Szülei is szeretnek. Ahova mennek oda nekem is mennem kell kötelezően. Mert be vagyok fenyítve.

Tervezzük a jövőnket de nem évtizedekre hanem pár évvel későbbre például:

Elvégezzük a sulit, megtaláljuk a legtökéletesebb munkahelyet majd összeköltözünk, ha megy és minden szuper, tudjuk tartani a megfelelő megélhetést, akkor jöhet az eljegyzés stb.

Érett nő ennyi idősen, mert van pár kivétel, aki 24évesen még tinilányt játszik

Céltudatos, okos egyszerűen büszke vagyok rá

Annyi lenne kérdésem, hogy egy ilyen tinikapcsolatnak mennyi az esélye, hogy kitart?

Főleg úgy, hogy már szerintem nagyot bizonyított azzal, hogy 5 hónapig úgy volt hűséges hogy nem voltunk még együtt.(édesanyja, huga, legjobb barátnője is mondta, hogy csak rólam áradozott és, hogy sosem volt ez idő alatt más opció neki)

Mert én személyszerint nem vártam volna ennyi, mert nagyon nem az ő kedvére jártak a dolgok az elején.



2023. szept. 27. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt lesztek még 2-3 évet, utána lehet esedékes ez a kérdés, addig kár foglalkozni vele.
2023. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
0,01 %
2023. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik. Legyetek ti a kivételek.

Azért 4-5 év múlva kíváncsi lennék hogy alakult.

2023. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
0%
2023. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Korodat nézve az én szememben érettebb vagy és ez látszik a fogalmazásodon, az összeszedett gondolataidon is.

Tény, hogy a tini szerelmek nem tartanak ki sokáig, de én is ismerek olyan párt, akiknek a másik az első szerelmük volt (igaz, ők 19 és 21 évesek voltak, de akkor is döntő, hogy az első szerelem volt) és ma már 58 éve házasok, gyermekekkel, unokákkal.

Amit a lányról írtál, az mind pozitívum arra, hogy megmaradjatok egymásnak.

Tény az is, hogy egy kapcsolat sincs véleménykülönbségek nélkül, de ezek ne legyenek lényeges különbségek. Még egy fontos tényező: a mosolyszünet sose tartson sokáig. Nem kell azt nézni, hogy a múltkor én szóltam elsőnek, most addig nem szólalok meg, amíg ő nem szól hozzám. Ez nem jó megoldás.

Ehhez kívánok sok sikert!

Ffi/82.

2023. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki vette a fáradtságot és hozzászólt jót-rosszat egyaránt.

Vannak itt nyugtatóbb válaszok, ám van ellentettje is.

Én mindezek mellett is bátran gondolok a közeljövőre is ezzel a lánnyal. Akárhogy is alakul megteszek mindent sőt mondhatom úgyis, hogy megteszünk mindent, hogy kitartsunk egymás mellett. Kockázatot kell vállalni, anélkül semmi nem megy szóval minden energiám minden szeretetem beleteszem ebbe a kapcsolatba.

Ha balul sül is el csak jobbak leszünk idővel.

Amint lesz fejlemény vagy 1-2 év múlva helyzetjelentek.

Nagyon hiszek abban, hogy akár 20év múlva is ehhez a kérdésemhez örömmel válaszoljak, hogy IGEN VIRULUNK meghogy már gyerek is van stb.

Mégegyszer köszönöm!!

Persze még lehet hozzáfűzni dolgokat szívesen válaszolok rájuk.

2023. szept. 28. 16:16
 17/20 NTBS ***** válasza:
100%
50 %. Igen vagy nem.
2023. szept. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 humorzsa válasza:
100%
Szerintem van! Saját családomból kiindulva, ahol többen is 14-15 éves koruk óta vannak együtt és már házasok, gyerekeik vannak. Persze tenni kell a kapcsolatért, amikor már elmúlik a rózsaszín köd, mert ha szeretitek egymást, akkor megéri, még ha nem is lesz mindig egyszerű. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! <3
2023. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy a lényeges dolgokban megértsétek egymást, ellenvélemények esetén a vita ne menjen át ordítozásba, hanem időben el kell valamelyiknek hallgatni, ne legyen hosszú a mosolyszünet, és valamelyikük (mikor, ki, de nem úgy, hogy a múltkor én szólaltam meg elsőnek, most szólaljon meg ő) bármilyen apró közlendővel kezdje el a beszélgetést. Én (mi) így praktizálom /-juk) bő 58 éve.
2023. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%

Ha a szexre épül a kapcsolatotok akkor nem sok esély van rá.

Még gyerekek vagytok, tanuljatok először.

2023. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!