Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini párkapcsolat 18 vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini párkapcsolat 18 vagyok de ugy gondoltam itt tapasztalattal telibb válaszolra lelek.?

Figyelt kérdés
A baratommal szakitottunk de nem bírjuk egymas nélkül. 3 evig nem telt el nap hogy ne beszéljünk még ha haragudtunk is egymasra de ugy gondolom a mi szerelmunk tenyleg igazi. Tavaly augusztusba kulon valtak az utjaink 3 hetre es ő talalkozott egy masik lannyal én pedig kavartam egy fiuval. Azota mar 1 evet egyutt voltunk mert nem voltunk egyutt amikor ezek tortentek es ugymond feltudtuk dolgozni es megbeszelni.Az elmult idoben csinaltam egy ket dolgot amivel elvesztettem a bizalmat nem volt kozom mashoz csak hazudtam a hol létemről és ilyen aprosagok buta voltam nagyon. A baratom azt mondta neki nem megy velem akarmennyire is szeret ezek utan nem birna megbizni bennem nem tudna velem elkepzelni a jovot es lepjunk tul egymason. Nagyon nehez meg mindig beszelunk de csomoszor eszebe jut hogy ez nem helyes es elkoszon tolem en meg persze probalom tartani a kapcsolatot es javitani a dolgon hogy ujra azt erezze hogy velem szeretne lenni. Tudom hogy a bizalom fontos es nehez vagy lehetetlen visszahozni de szerintem ido kerdese van valakinek valamilyen tippe arra hogy en hogyan erjem el hogy hianyozzak neki nagyon es ra eszmeljen hogy velem szeretne lenni.Igazabol szeret engem még csak probal elfelejteni.nem nagyon talalkozunk es kevesebbet beszelunk. De en vele szeretnek lenni nagyon. Es meg van bennem egy kis remeny hogy betudjam bizonyitani hogy szeretem őt.Mert szerintem ő azt nem birja elhinni nekem hogy szeretem őt.

2023. okt. 1. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te nem az a csaj vagy aki a múltkor azt mondta otthon lesz mégis elment bulizni a barátaival?
2023. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, fingom sincs hogy miről írtál(no offense), de sok sikert az életben. :)
2023. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!