Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek 16 éves lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 éves lány és 23 éves fiú párkapcsolat rendben lehet szerintettek nem akar majd pár év múlva elvenni feleségül majd vagy valami?

Figyelt kérdés

Sok embert megkérdeztem erről a dologról és legtöbbjük azt mondja, hogy teljesen rendben lesz. Ha viszonyom és kimutatom én is az érzéseimet. Vannak akik nem bírják a srácot vagy nem szimpatikus nekik így ismeretlenül sem és azért mondanak róla bizonyos dolgokat amik lehet nem is igazak. Vagy pontosan a korára akarnak utalni vagy arra, hogy ne ilyen ellenszenvesnek tűnő, öreg, gáz megjelenésű pasit válasszak már magamnak. Ezt egy 20 éves ismerősöm mondta aki nem ismeri. De én is tudom, hogy előre szeret rosszul ítélkezni másokról. Pedig agyilag szerintem nincsen rendben ő sem. A pasija is ugyanilyen. Több párkapcsolati kísérletet tett már tönkre olyan lányokkal akiket tud manipulálni. Csak én nem vagyok buta. Mert sokan szentnek hiszik. Közbe ha valakit meglát nem szimpatikus neki egyből keresztbe akar tenni. A fiúknak pontosan így a fiatalabbnak is ,meg is verték már. Viszont van 1-2 olyan ember aki nem is ismeri látásból sem. Mégis azt mondják ne jöjjek vele össze. Mert, hogy milyen gáz lenne már ekkora korkülönbség főleg nekem. Meg a többi indok ugye. Ezekkel nem foglalalkoztam. De van egy 19 éves barátnőm akinek a szavain valamilyen szinten elgondolkodtam. Ő azt mondta legfeljebb 22 évessel jönne össze csak és ez még pár évig így is marad. Mert a 23 éves és e feletti fiúk már úgyis családot akarnak alapítani és gyereket is akarnak és ő ezért nem jönne össze soha idősebbel. Anya viszont azt mondta, hogy ebben a mai világban már szerencsére a lányok sem akarnak ilyen fiatalon családot nem, hogy a fiúk. És milyen buta vagyok, hogy ilyen ostoba emberek véleményéről kérdezek tőle. Róla azt hallottam, hogy nagyon nem így gondolkodik elvileg ahogyan a barátnőm tudja. És amúgy sem tűnik úgy, hogy ilyen céljai lennének mert már a második suliját kezdi el azóta, hogy leérettségizett. De bármikor át tudja váltani munkára. De szerintem az a célja, hogy elvégezze.

16/L



2023. okt. 9. 10:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
10# miért irogatnék én? 46 éves vagyok, 10 éve házasságban. Miért perverz aki írogat neked? De tessék, 30 percre nyilvánossá teszem a nickem, ha ettől megnyugszik a lelked.
2023. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 most eseik le, a matek ugye nem az erősséged? 😂
2023. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintetek 16 éves lány és 23 éves fiú párkapcsolat rendben lehet szerintettek nem akar majd pár év múlva elvenni feleségül majd vagy valami?"


Par ev mulva te nem fogod akarni, hogy elvegyen mert megunod , mivel keves tapasztalatot szereztel es tobb pasit is megszeretnel majd ismerni, bele szeretsz masba. Most meg zserelmes vagy de ez valtozni fog.

2023. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már a fogalmazásodon látni, hogy még csupán egy gyerek lány vagy, aki többet ad mások véleményére, mint a saját érzéseire.

Van még időd bőven, addig is nézd meg ezt a videót:

[link]

Alig 16 éves volt Szandi, amikor megismerte az akkor 32 éves Bogdán Csabát. Hogyan lett egy szakmai kapcsolatból tartós szerelem? Hogyan küzdötték le a korkülönbség és a szülői tiltás nehézségeit? Hogyan kezelik ők a saját gyermekeik kapcsolatait?

Erről szól a videó.

2023. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!