Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha exbarátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha exbarátnőmnek lelkiismeretfurdalása van miattam, és emiatt nem akar összejönni másokkal?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nem akar megbántani, így nem akar más sráccal együtt lenni. Ő szakított, és igen, tudja, hogy még mindig szeretem, és őszintén, igen, iszonyatosan esne, ha összejönne valakivel, de nem tudom, mit tegyek, mert az se jó, ha ő ennyire rosszul van az egésztől.
2023. okt. 21. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ö szakitott.
2023. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Így van, szakított, ennyi volt. B.szódjon meg! Nem te szakítottál vele, nehogy már rosszul érezd magad a hülyeségei miatt!
2023. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy mar neked, kivel jon ossze vagy nem? Koztetek vege, ezentul nincs kozotok egymashoz! Azzal jar majd, akivel akar, nem szukseges a beleegyezesed. Ez rad is ugyanugy ervenyes. ;-)
2023. okt. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Egyáltalán miért foglalkoztok még egymással? Vagy akkor minek szakítottatok? Nem kéne beszélnetek, meg nézni egymás oldalait és akkor senkinek nem esne bántódása, ha valamelyikőtök összejönne egy új emberrel.
2023. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!