Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem, majd visszakö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, majd visszakönyörögte magát?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított még a nyáron, nagyon csúnyán, mindent a fejemhez vágott, hogy nem szeret stb. Én közbe bulizgattam, alkoholizáltam, majd volt egy lány, akivel csókolóztunk. Na időközbe az akkori exem megtudta, hogy ez volt és visszakönyörögte magát. De azóta is folyamat a fejemhez vágja, és mindig felhozza, amivel már nagyon taszít el magától, hónapok óta történt. Nem voltunk együtt, és úgy történt, de folyamat azt viszi, hogy megcsaltam stb… mit csináljak vele? Nem bírom már ezt, hogy folyamat ez a téma

2023. okt. 23. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" folyamat azt viszi, hogy megcsaltam" ha nincs rá oka, hagyd "szenvedni"

"Nem bírom már ezt, hogy folyamat ez a téma" akkor tulajdonképpen mi is a kérdés?

2023. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a kérdés mit kezdjek még ezzel a témával? Mert egyszerűen hajthatatlan, és már nem bírom, hogy folyamat kapom tőle a savat.
2023. okt. 23. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd lapátra!

Ha talál mást, te mész a levesbe. Idő kérdése. Elozd meg, és dobd ki.

2023. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

A hozzád hasonlók egyáltalán gondolkodnak mielőtt leírják ezeket?

A csajod szimplán egy kibasz*ott energiavámpír.

Legyen már tököd és rakjad meg keményen az asszonyodat, örüljön neki, hogy visszafogadtad egyáltalán. Kicsikét beszélgess el a kis királylány fejével aztán ha nem érti meg tedd ki a picsába. Aztán remélhetőleg tanul a hibájából, hogy fölöslegesen ne generáljon konfliktusokat, ha hagyod magadat rá nő a fejedre.

2023. okt. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lapát!
2023. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tejoeeg nemis ertem a kerdest, en mar ugy kib...tam volna mint a macskat... nemhogy vissza fogadni. vicc

ez csak rolad árul el gyengeseget hogy vissza könyörögte magat

2023. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2023. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fog vele szakítani. A történet vége az lesz, hogy a lány amint talál számára jobb partnert, abban a pillanatban kisétál a kérdező életéből. Aztán majd jön ide kérdést feltenni, hogy hogyan dolgozza fel a szakítást. Nagyon gyenge a kérdező, a lány meg egyszerűen nem szereti. Ezt kellene megértened Kérdező!
2023. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szakított megint.. igazatok volt, elmondása szerint nem bántam vele megfelelően és kiszeretett belőlem.
ápr. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!