Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnék tenni hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni hogy a barátomnak több önbizalma legyen?

Figyelt kérdés

Egész életében csesztették osztálytársak és tanárok, mert nagydarab csávó és ettől még olyan szorongásos betegsége lett, hogy rendszeresen gyógyszert szed.


Számomra teljesen mértékben vonzó és ezt nagyon gyakran tudatom vele, de néha úgy érzem nem is hiszi el amit mondok? Lehet csak lassú folyamat lesz?


2023. okt. 25. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, nem tudom. Ha én a barátnőmnek megfelelnék, az egész világ lehetne ellenem, mert úgyis ő lenne a legfontosabb nekem.
2023. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem a re dolgod helyrehozni a gondjait. Magával kell rendeznie
2023. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nyílván nem magamtól szeretném megoldani, de minképp mellette szeretnék lenni. Ez tényleg nem egy könnyű dolog amin sokan nem is képesek egyedül túltenni magukat. Mindig olyan rosszul esik amikor folyton csak dagizza magát :(
2023. okt. 25. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanokat éltem át amik egy átlag ember számára felfoghatatlanok és feldolgozhatatlanok. Ezek traumák amiket nem szabad fél vállról venni. Közös programok, szenvedélyes és szeretettel teli szex, meghitt beszélgetések, közös barátokkal átélt élményekkel lehet ENYHÍTENI ezeket. Ugyanis ezek nagyon mélyen gyökereznek egy emberben. Esetleg még a pszichiáterrel is megpróbálkozhatsz, hátha ő nála nagyobb eredményt érnek el. Mindenesetre értékelem, hogy egy ilyen nő van mellette mint te, tarts ki és legyél türelmes mert ez egy folyamat.
2023. okt. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nyugi, menni fog. Nekem volt egy csúnya barátom. Tényleg csúnya volt, de én szerettem. Addig tuningoltam az önbizalmát, amíg megpróbált megcsalni. 🤣🤣🤣
2023. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó na ez nagyon durva, mesélnél róla esetleg privátban? xDD
2023. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg örülök, hogy léteznek ilyen lányok. Legtöbben gyengeséget látnak, mármint nem kifejezett gyengeség, hanem inkább: sebezhetőséget, tehát valaki meg meri mutatni neki a sebeiket, akkor lelépnek egy másik csókával, aki adja a látszat-alfát.
2023. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz tenni, hogy türelmes vagy és továbbra is tudatod vele, hogy te így szereted
2023. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, valami küzdősportot elkezdhetne esetleg. De ha komoly traumái voltak gyerek/fiatal korában, akkor azok lehet hogy nem múlnak el szakember segítsége nélkül.
nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!