Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, és már lassan 1 hónapja vagyunk együtt. Ölelkezésen kívül nagyon semmi nem történt még. Alig mondja hogy szeret, pedig a legjobb barátnője szerint semmit nem akart jobban ennél a kapcsolatnál. Már próbáltam beszélni vele erről, hogy a kapcsolat nem erről szól. Még csók sem volt, pedig már meg kellett volna történnie. És lányként biztos nem fogok kezdeményezni. Azt mondta az előző kapcsolata miatt fél kimutatni az érzéseit, de mondtam neki hogy nekem jól esne ha esetleg néha mondaná hogy szeret. Nem változott semmi, ugyanúgy csak ölelkezés és még annyi sem hogy szeretlek. Többen is próbáltak utalni arra a barátaim közül neki, hogy csókolózzunk, de ez őt nem érdekelte. Én nem egy ilyen kapcsolatban szeretnék lenni, és nem akarom megbántani őt azzal, hogy szakítanék esetleg. És azzal sem szeretnék fenyegetőzni, hogy "Ha nem fog több történni köztünk, akkor szakítok." És nem feltétlenül sz#xelni szeretnék vele, beérném egy csókkal is, mielőtt valaki félreértené. Én csak szeretve akarom magam érezni de így nem fog menni.. Mit tegyek? Nem akarom megbántani az érzéseit.
2023. okt. 25. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Halloweenre öltözz be succubusnak, vagy boszorkánynak, és gyorsan csókold meg.
2023. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"És lányként biztos nem fogok kezdeményezni" - És mégis miért nem? A barátod csak egy kis bíztatásra vágyik, amit pont attól az embertől nem kap meg, aki fontos neki. Meg te mondtad már neki, hogy szereted?
2023. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na már megint egy önsorsontó... Az, hogy a "lány nem kezdeményez" az arra értendő, hogy a fiúnak KELLENE AZ ISMERKEDÉST KEZDEMÉNYEZNIE, leszólítania, stb... Amikor kapcsolatban vagytok, nincs már olyan, hogy "jajj, én vagyok a lány, semmit nem csinálok, jajj, majd a pasikám mindent megtesz". Nem. Ez nem így működik. Egy párkapcsolatban egyenlő felek vagytok.
2023. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Hány évesek vagytok?

Ha tovább is így folytatja, keress új barátot.

2023. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Naponta többször is elmondom, hogy szeretem/imádom, és hogy mennyire jól néz ki. Egyébként azért nem szeretnék kezdeményezni, mert a kapcsolat is miattam jött össze, mert én mertem kezdeményezni akkor is. Nem szeretném ha minden miattam történne. Ő is beleadhatna a kapcsolatba ne csak én küzdjek...
2023. okt. 25. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tegyél indirekt célzásokat, mondjuk valami jelenetet egy filmből, és mondd el, hogy de jó lenne, ha ezek mi lennénk, vagy bármi.
2023. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor viszont ülj le vele beszélni, más megoldás nagyon nincs.:/
2023. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát értem én a te szívfájdalmadat, de azért ha 1 hónap után nem volt még csók azt mondom OK. Főleg, hogy leírtad, hogy az előző kapcsolata megviselte, nyilván ezért nem kezdeményez. Ja és tudtommal egy kapcsolatnak az a lényege, hogy a másikat előtérbe helyezzem, nem az hogy én legyek a fontos.🤷 És azért ha egy hiányzó csók és hiányzó szeretlekek miatt szakítasz, össze se kellett volna jönnötök. Jó, értem lehet picit eltúloztam, mert neked ez azért rosszabb érzés, mint leírtam.
2023. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Update: Megvolt a csók
nov. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!