Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Borzasztóan érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Borzasztóan érzem magam amikor a barátom nélkül kell lennem

Figyelt kérdés
A barátommal mindennap együtt vagyunk egy iskolába járunk utána iskola után is élvezzük egymással az időtöltést, addig minden tökéletes részemről ameddig haza nem indulok, és egyedül leszek, egyszerűen mar faj belül.

2023. okt. 27. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Olvass szépirodalmat.
2023. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
doki
2023. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egeszseges. Tarsfuggo vagy.
2023. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapvetően normális, a szerelem biokémiai, hormonális folyamata szépen meg is magyarázza, mégis meg kell tanulni egyedül maradni IS. Meg kell tanulni, hogyan nyugtasd meg magad, hogyan élj és működj egyedül. Van, akinek ez könnyebb, van akinek nehezebb, de ez is egy életfeladat.
2023. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 October15 ***** válasza:
100%
Kiindulva a magyar társadalom állapotából: otthon mi a helyzet? Van valami különösebb oka, hogy inkább vagy bárhol máshol, vagy tényleg csak annyi, hogy tini vagy és épp nincs veled a pasid? :D [I mean én még olyan tinit nem láttam aki nem lenne amúgy is all over the place szóval messzemenő következtetéseket abból nem vonnék le, hogy most éppen a pasid "hiánya" miatt történik ez.]
2023. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös válasza (és kérdése) a legjobb. Van otthon valami baj? Mert ha nincs, akkor talán csak rettentően szerelmes vagy.
2023. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia ha nincs semmi egyébb ok ami miatt otthon rossz könnyen lehet hogy tarsfuggo vagy megertem hogy hianyzik valaki akit szeretsz de ha ez depressziót vált ki belőled belső fájdalmat akkor az nem jó pont régen én is voltam szerelmes volt hogy hiányzott a lány csak vele lettem volna de mikor beszéltem vele telefonon vagy uzengettem akkor már egyből mas volt a helyzet pláne úgy hogy másnap láttam ez az első kapcsolatod? mert akkor még érthető és normális is szerintem
dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!