Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ez mire volt jó??????

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mire volt jó??????

Figyelt kérdés
Barátnőm végig játszott az érzéseimmel, olyan szépeket írt nekem minden nap hónapokon keresztül hogy én kurvára belé szerettem és tényleg azt hittem ő az igazi. Erre fogja és visszamegy az exéhez aki megcsalta és tudom hogy újra megfogja. Csak azt nem értem hogy ez miért volt jó neki ha nem érzett irántam semmit. A mai lányoknál undorítóbb teremtmény nincsen. (Tisztelet a kevés kivételnek kb 3%.) És a még mindig van pofája babázni meg szeretlekezni engem miközben már rájöttem mi a helyzet ! Miért?????
2023. okt. 31. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Tisztelet a kevés kivételnek kb 3%.)


Ezt hogy szamoltad ki?


Te mit tettel bele a kapcsolatba?

2023. okt. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindent amit csak lehet!
2023. okt. 31. 06:28
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

fiukra is lehetne ezt mondani, abban hogy barkivel lefekudnenek vagy ilyesmi.

sok a ribi csaj, mint ahogy fiukban is, ezert kellene olyan lanyt talalj akinek nincs exe

2023. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy éretlen, hülye riboszómáról van szó. Nem kár érte...
2023. okt. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Állj bosszút. Persze csak viccelek, ezzel magaddal teszel jót.

Kezdj el sportolni, légy erős, pakolj magadra némi izmot, keress több pénzt. Aztán ha visszaakarna kuncsorogni csak utasitsd el.

Én miután évekre eltuntem minden felületről, majd megcsináltam ezeket és ujra posztoltam, az összes exem megkeresett :)..

Finoman elutasitottam mindegyiket. Tényleg fimoman, hogy bocsi ez annó se működött, nem vagyok az a típus, aki 2x fejest ugrik a kútba miután egyszer már lábát törte benne :).


Rövid ahhoz az élet, hogy sirankozz. Az út során meg annyira megvaltozol majd, hogy tényleg nem fog téged érdekelni az egész.

3-4-5 év, ennyi időre mondj le a nőkről, lányokról, képezd magad, utána pedig hidd el nekem, hogy te leszel a legsikeresebb férfi a lányok/ nők körében az egész ismerősi korodben.

2023. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 "Kezdj el sportolni, légy erős, pakolj magadra némi izmot, keress több pénzt." - Ez kiváló módszer arra, hogy az összes felszínes, semmilyen értékkel nem rendelkező, buta r*bit kiszolgáld. Egy értelmes kapcsolatban a pénz és a kinézet cseppet sem számít.
2023. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Emelj ki egy részletet a mondanivalombol és tégy úgy, mintha csak ez lett volna a lényege, kérlek. Yah, már megtetted.
2023. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ha az írásod ezen része tartalmaz butaságot, akkor csak erre a részre fogok reagálni. Mindegy, hogy ez volt-e a lényeg, vagy sem.
2023. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!