Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A szüleitek hány éves korotokb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleitek hány éves korotokban engedték meg, hogy a párotokkal alhassatok?

Figyelt kérdés
Fiúk es lányok válaszára is kívancsi vagyok, illetve hogy mennyi ideje voltatok együtt akkor mikor elősször megengedték? Én 16 vagyok, barátom 17 már elmúlt,lassan 18, és 1 éve vagyunk együtt. Még a szüleimtől nem kérdeztem meg, hogy engednék-e/mikor engednék (tényleg csak alvásról lenne szó)

2023. okt. 31. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az életkoron, meg a kapcsolat hosszán múlik, hanem a szülő-gyerek kapcsolaton. Aki megbízik a gyerekében, az nem fog ilyesmin problémázni, mert tudja, hogy a kölyök nem csinál hülyeséget.


Nekem egyébként 19 évesen lett először barátnőm, így nekem ezzel már nem volt gondom, de a szüleimmel nagyon jó a viszonyom, ezért korábban sem problémáztak volna ezen.

2023. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
18, mivel előtte nem volt komoly kapcsolatom.
nov. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen engedték meg a barátnőmnek, de már 15 évesen nem volt szűz.

Ennyit erről.

nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen. Előtte csak 15 évesen volt kapcsolatom és vele is jutottunk el odáig hogy ez aktuális legyen.
nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam (tehát már engedély se kellett volna), 4 hónapja voltunk együtt.
nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

"(tényleg csak alvásról lenne szó)"

Ezzel csak magad vered át, hidd el, ha ott lesztek egy ágyban, ott nem csak alvás lesz.

nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
17 éves voltam hivatalosan, rá egy hétre töltöttem a 18-at. 4 hónapja voltunk akkor együtt. Utólag megbántam, de gyerek fejjel mindent máshogy lát az ember.
nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Sehány évesen nem szabad, max ALUDNI, de semmi szex. Ezért jobbára külön ágyban. Házasság előtt vétkes a szex és megöli az igaz szerelmet.
nov. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alvás-tiltós szülők azt nem értik meg, hogy szexelni nem csak éjjel lehet és nem csak az ágyban.
nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb 16, a fiú 18.

Első nagy szerelem volt.

Pár hónap után, de nem volt semmi.

Vagy náluk vagy nálunk aludtunk néha, persze szülőkkel éltünk.

Fél év után kettesben hétvégéztünk nyaralónkban.

nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!