Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a barátomat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátomat annyira megbántottam, hogy zokogott?

Figyelt kérdés
2023. nov. 3. 03:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

Itt megy a játszmázás oda-vissza... Zsák és foltja.

Sajnálom - de talán fel kellene kicsit nőni - és nem csak testileg, hanem agyban is.

A felnőtt mivolt egyik jellegzetessége az, miképp kezeli valaki a konfliktushelyzeteket... Ezen elbuktatok.

2023. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%
11. a kategória megvan??
2023. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%

12 - megvan, de az is megvan, hogy sok tini felnőttnek gondolja magát csak arra alapozva, hogy a másodlagos jellegzetességei megvannak?!


Gyakorlat: a tinik jó része a jogaira nagyon ugrik és mindent kiharcol magának, de a kötelességeinek a felét sem teljesíti...

2023. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 October15 ***** válasza:
36%

10.: Ez nagyjából egy 5 perces beszélgetést esetleg megér, már az hogy miért nem kérdezte meg mielőtt felrakta. Másrészről azért ne tegyük már egy kategóriába azzal mikor a barátnőd közli mindenkivel is, hogy nem ismer és valami random stalker-nek állít be fszom... XD


Kérdező... tini párkapcsolatok szóval inkább nem írom le a véleményem. :) Maradjunk annyiba, hogy 31 év alatt viszonylag kevés undorítóbb dolgot láttam vagy hallottam, kösz az élményt.

2023. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon nagy köcsögség volt a baránőid előtt letagadni a barátodat. Mégis milyen dolog ez? Az hogy utána le is tiltod a BARÁTODAT, az már csak hab a tortán, veszekedés ide vagy oda.

Viszont tőle sem volt korrekt, hogy a kérésedre nem törölte azt a videót, illetve gondolom meg se kérdezte előtte, hogy feltöltheti-e.

2023. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Undorító dolgot tettél, ezek után én tuti nem bocsájtanék meg. Minek vagytok együtt, ha nem mered felvállani?
2023. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan esett rosszul neki. Az egy dolog hogy nem kiáltod ki folyton ország-világnak hogy "ő a barátom!!!", de ha kérdezik, még akkor is letagadod? Ha szégyelled, minek vagy vele? És még te tiltod le :D Komolyan nem érted, mi ezzel a baj?
2023. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
nem valo neked fiu, jobban is jar szegeny ha megszabadul toled es talal maganak egy normalis lanyt.
2023. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%

Én akármilyen szerzet volt a barátom mindig is felvállaltam. Rohadt önző és undorító dolog ilyet csinálni, mellesleg elég felszínes is. Gondolom nem illett az imidzsedbe a pasi ezért inkább letagadtad. Viszont nem értem; akkor minek vagy vele együtt? Gondolj bele az ő helyzetébe. Örülhetsz, ha nem okoztál neki tartós nyomokat és nem fog hónapokig azon rugózni hogy vajon mi ennyire rossz benne hogy letagadják. Ezek után a szemébe nem bírnék nézni, nemhogy még vissza könyörögni magam, de szerintem minimum egy bocsánatkérést megérdemel. Csak neked akart jót azzal, hogy kirakta a videót, támogatni akart vele, nem számított rá hogy be lesz állítva egy random idegennek.

Néha komolyan megbotránkozom azon hogy milyen emberek vannak.(Ugyanis megsúgom ezzel a húzással leginkább önmagadat minősítetted)

2023. nov. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%
nem csak kirakta a videot, hanem dicsérte is.
2023. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!