Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a tinik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tinik sokkal jobban félnek az idősebbektől, nehogy kihasználják őket, mint a kortársaiktól?

Figyelt kérdés

Pedig a 16-17 éves fiúkat sem kell ám kell félteni ilyen téren...

Ahogy észrevettem a környezetemben, az egyetemisták sokkal jobban megbecsülik a 14-18 éveseket, mint a kortársaik, főleg így 16-18 környékén. Miért félnek mégis inkább tőlünk?



nov. 9. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy idősebb, egyetemista srác sokkal nagyobb eszköztárra rendelkezik a kihasználás terén, mint egy 16-17 éves. Fejlettségi szintben közelebb állók esetében sokkal hamarabb le lehet szűrni, hogy mi komoly és mi nem, viszont egy idősebb srác sokkal hatásosabban tud manipulálni.

Az pedig nem egy világtól elzárt titok, hogy minél idősebb egy srác egy lánynál, annál valószínűbb, hogy csak szexet akar.

nov. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom milyen egyetemre jársz, de ahova én jártam nem a tiniket kergetik az egyetemisták. Ha valamelyik csinálta, azt nem kürtölte világgá
nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%
Pfuu, hát őszintén, 16 éves lany vagyok. Még nyáron tortent hogy nagyon nyomult rám egy 25 éves csávo, olyan szoveggel probalkozott nálam, hogy jó döntés lenne, merthogy ő nem korombeli éretlen leütni való taknyos aki nem becsül meg, de még nem is apám korú. Hát én kerekperec megmondtam neki, hogy nem fogok egy nálam majdnem egy évtizeddel idősebb felnott ferfival osszejonni. Egy korombelivel sokkal nagyobb biztonságba érzem magam. Nem mondom hogy az én korombeliek tokeletesek, de én ugy erzem, 16 evesen egy 16, 17 eves srac mellett a helyem. Amugymeg 16 évesen még novesbe es fejlodesbe is van az ember teste, és szerintem undi ha egy kozepiskolas tinire bukik es nyomul egy felnott f@ssz. Nekem aztan nem kell sugardaddy. Igenis félek a nalam idosebb vagy joval idosebb ferfiaktol, es visszautasitom oket.
nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
#3 "ő nem korombeli éretlen leütni való taknyos aki nem becsül meg" - Érdekes, ezt mindig azok mondják, akik a saját korosztályukban képtelenek ismerkedni, ezért inkább tinikre vadásznak.
nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Mert az idősebbek sokkal okosabbak.

Nem egyenlőek a feltételek.

nov. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akad pedig sok olyan idősebb srác aki nem azért jönne össze fiatalabb lánnyal, hogy kihasználja. Van akinek pl nem volt még nagyon párja lehetett azért is mert az fiatalabb korában rosszul csinált valamit, de vannak azok is akiket nagyon sajnálok is skik nem nagyon ismertek lányokat és puszta hiányosságokat akarnak bepótolni. És ez nem egy rossz dolog. De vannak olyanok is akik szimplán csak szerelembe esnek. Egyébként ebben a mai világban már sajnos a legtöbb 25 év feletti emberke nem csak férfiak hanem a nők sem sokkal okosabbak már szomorú de az egy év tizeddel fiatalabb korosztálynál is már csak hangyányival. Mindenki csak elhiszi magáról csak mert 1-2 dolgot elért vagy felvághat. De közben a tapasztalatokat nem jól fogják fel.
nov. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!