Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális? Veletek is van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Veletek is van ilyen?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és most van az első komoly kapcsolatom. Nagyon jól megvagyunk, minden szuper, csak egy kisebb problémát észleltem mostanában magamon, és kezd egyre jobban zavarni.

Mégpedig, hogy rosszul érzem magam amikor a barátom vesz nekem valamit. Nem tudom miért, tényleg fogalmam sincs, hozzá teszem nem szokott nagy dolgokat venni pl egy plüssmacit vagy valami, de hogyha pl meghív vacsizni valahova és ő fizet akkor is rosszul érzem magamat, és nem tudom miért. Kérni meg aztán végképp nem kérek semmit, sőt még próbálom is lebeszélni.

Nem tudom mi miatt van...Veletek szokott ilyen lenni?


nov. 11. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem lelkiismereted miatt, rossznak érzed hogyha lehúzzol másat és elveszed pénzét. ugy kapsz valamit hogy cserébe nem adtál semmit.


persze ez csak benned van igy, igazából azzal nincs semmi probléma ha kedvességből veszünk valamit a párunknak. szerintem mondd el neki őszintén amit érzel, mindig

nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lelkiismereti gond, de emiatt kár aggódni. Az ő döntése, hogy hogyan bánik a pénzével.
nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig próbáld meg kiegyenlíteni a dolgot.
nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
egy csók szerintem bőven kiegyenlíteni. :)
nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Este törlesztheted a számlát :)
nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is sok mindent szoktam neki adni, legtöbbször kézzel készítek dolgokat, de venni is szoktam kisebb nagyobb ajándékokat, mindig be csempészem a táskájába, stb. Ezen kívül próbálok nagyon jó barátnője lenni, mindent megteszek.
nov. 11. 21:51
 7/11 A kérdező kommentje:
+ mondtam neki is, hogy így érzek, de azt mondja, hogy ő szeret nekem venni dolgokat mert boldoggá teszi, ha örömet okozhat.
nov. 11. 21:53
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon értekes és jó szivü vagy, szerencsés a barátod.
nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as, köszönömmmmm<3
nov. 12. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne mást is a kezedbe adni, s attól biztos egyikőtök se érezné magát kellemetlenül. Amint a meg lesz rendszeresen hidd el, hogy minden más hétköznapivá válik.
nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!